Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mennyire gaz, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gaz, ha a pasi szex kozben elkuld borotvalkozni ott lent?

Figyelt kérdés

en megalazonak ereztem, osszepakoltam es elmentem

lanyok? volt ilyenben reszetek?


2018. máj. 14. 21:10
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
75%
Akármennyire is tagadja mindenki, a média mindenkinek átmosta az agyát, itt már minden elveszett sajnos.
2018. máj. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Ezt hogyan érted?

2018. máj. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
A kedves leszbikus hölgynek üzenném, hogy a szőrös punci nem undorító attól még hogy neked nem ez jön be. Mindenkinek más tetszik, nem kell azért ilyen bunkó módon megnyilvánulni. :)
2018. máj. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

sok komment jott hogy jo vagyok igy

sajnos az eletben nem tapasztalom


valoban a borotvalt a nyero ugy 10 -bol 9 ferfinal

:(

2018. máj. 15. 14:06
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem gyakorin kéne megerősítést kérned mert itt mindenkinek 20 centis farka van, mindenki imád nyalni meg szopni, mindenki órákig bírja tolni az asszonyt, minden nő 5x-10x elmegy egy menet alatt és még folytathatnám...Ezen az oldalon rengeteg a kamus kisfiú, aki a számítógép mellöl még soha nem dugta ki az orrát, recskázik egésznap és hazudozik a gyakorin. Szánalom...

A való életben kérdezd az embereket hogy mit gondolnak a szőrös punciról, ott reális választ kapsz majd.

2018. máj. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
a valo eletben lehet errol kerdezni?
2018. máj. 15. 19:30
 37/37 anonim ***** válasza:

Való életben?

Hat ha vannak olyan fiú haverjaid, akikkel viccelődve ilyeneket is tudtok beszélni, mik jönnek be nekik szex terén.

Barátnők, mik tapasztaltak.

Sok mas nem éppen van szerintem

2018. máj. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!