Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mennyire gaz, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gaz, ha a pasi szex kozben elkuld borotvalkozni ott lent?

Figyelt kérdés

en megalazonak ereztem, osszepakoltam es elmentem

lanyok? volt ilyenben reszetek?


2018. máj. 14. 21:10
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
28%

7-es vagyok.

Hát te tudod...

Lehet a csávó szőrtelenül tartott volna szexisebbnek.

Én ha meglátnám magamat szőrösen a tükör előtt, inkább felvágnám az ereimet :D

Szerintem aki nem szereti magát szőrtelenül, annak gondjai vannak az önértékeléssel, nem tartja szépnek a punciját. Pedig nincs ronda punci.

Viszont a szőr...nem tudom, de én szőrösen úgy érzem magam mint aki a 60-as években ragadt...

2018. máj. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
38%
És egyébként ha kislánynak érzed magad szőrtelenül akkor a lábadat és a hónaljadat se borotválod? Mert ugye csak a kislányoknak szőrtelen....
2018. máj. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
81%
11# neked is bajok vannak az önértékeléssel.. magad ellen beszélsz..
2018. máj. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

minden mas feluletem epilallom, ott nem marad nyoma, sot a szorzet ritkul

de a puncimat nem tudom epilalni...


nekem nincs bajom az onertekelesemmel, szerintem igazan nagyon jol nezek ki igy


borotvaltan pedig ugy festek mint egy kopasz csirke

kenyelmetlen, feszelyez, nem ronda

2018. máj. 14. 21:36
 15/37 anonim ***** válasza:
16%

7-es vagyok.

Nincsenek bajom az önértékelésemmel, pont azért amit írtam. Nekem szebb ha látom is a puncimat. :)

Amit kérdező mutatsz, az ultra gáz és undorító.

Ja és azt kihagytam (bár nem tudom mennyire számít) hogy én leszbikus vagyok. Tehát alapból gerjedek a puncira. De szőrösen b*szki....hogy néz már ki?

2018. máj. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
89%

Ha jól, ha rosszul, ha ápoltak, ha ápolatlanul nézett ki, teljesen mindegy.


A lényeg, hogyha neki máshogy tetszik, azt nem így kell a tudtodra adnia. Nem is hiszem hogy a dolog közepén kell, de máskor sem így. Valamikor máskor kellett volna rávezetni hogy borotváltad e már, vagy ha tudja hogy próbáltad miért nem teszed, vagy akármi, aztán finoman megemlítheti neki hogy tetszik a legjobban. Aztán kompromisszumot kötni közösen hogy akkor most "elviseli" szőrösen, vagy esetleg neked belefér a fazonra nyírás..

De amit csinált az undorító.


Az én párom pl elvileg szőrösen szeretné, ezt teljesen finoman közölte, aztán mikor mondtam hogy én biztos hogy mindenképp borotválom, akkor elfogadta, mert az én testem, én rendelkezem felette.. tetszik, tetszik, ha nem, nem.

A párod nem rendelkezhet efelett, max te járhatsz a kedvében ha megkér, és tudsz engedni a témában.

2018. máj. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
94%

"Én ha meglátnám magamat szőrösen a tükör előtt, inkább felvágnám az ereimet :D "


" Pedig nincs ronda punci" - igaz?


Szerintem az az önértékelés igazi próbája a szőrösen is férfinek/nőnek tudott érezni magad.

Olyan mint a műmell. Tényleg nagyobb csöcsökkel vagy igazi nő? Anélkül nem?

A te nőiességed pár szőrszállal el lehet venni?


A mamám mondta régen: az igazi nőre egy kukászsákot is rá húzhatnak abban is szép lesz. (amikor kivertem a hisztit egy divatcuccon)

2018. máj. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

leszbikus vagy

ertem

ez mindent megmagyaraz:)

2018. máj. 14. 21:43
 19/37 anonim ***** válasza:
0%
Na akkor erre szeretnék magyarázatot kapni, hogy miért, és mit magyaráz meg az, hogy leszbikus vagyok.
2018. máj. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

annyit magyaraz meg hogy nem ugy gerjedsz be egy nore , mint egy pasas

nincsen benned tesztoszteron, ferfiassag

egy ferfit akiben van ferfiassag (lasd nem az akihez szerencsem volt) ugy gondolom izgalmi allapotban a legkevesbe sem erdekli a nonek van e narancsbore, vagy visszatartsa egy szoros punci


illetve ott van a szerszama is :D amivel csak megtalalja az utat....

2018. máj. 14. 21:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!