Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok!? Kérdésem kicsit fura...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok!? Kérdésem kicsit fura de szerintem ez itt már megszokott! (sztori és a kérdés lenn)

Figyelt kérdés
tegnap buli után hazafele mentem és kelenföldön az első vonatra igyekeztem. Megállított egy dekoratív lány (nem mellesleg lekéstem a vonatot de mind1) azzal az indokkal hogy "elhagyta a táskáját és nem tud hazajutni..." mondta hogy hova utazik de nem túlzottan foglalkoztatott... a jegy ára 8e ft volt mert helyjegyes sz@r.. na most én felajánlottam neki hogy az egész jegyét kifizetem ha cserébe odaadja azt a bugyit ami rajta van (+ megjegyezném szoknyába volt tehát csak le kellett volna húznia alóla...) erre ő elküldött a pic&áb@ hogy minek nézem őt kur....?!.... a kérdésem az lenne: Ki mit tett volna a helyébe? kort is írjatok ha lehet kérnem. (én 22 éves vagyok)

2018. máj. 10. 17:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Én röhögtem volna egyet, de lehet oda adtam volna márcsak brahiból is :) 25N
2018. máj. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát...szerintem kb ugyanazt amit a csaj.
2018. máj. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kettes... Te most kajak elhiszed, hogy jegyre kellett neki a pénz? Leakarta húzni a szerencsétlent. Ha ellopják a cuccod vagy ilyesmi akkor az állomáson csináltatnak veled papírt, ingyen utazhatsz és majd jön a számla....
2018. máj. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Szép, bár egyszerű történet, és jó írói vénára vall, hogy nem happy endet kanyarítottál a végére, hanem életszerűt.

A valóságban, ha valóban leszólítana egy csini lány,hogy jegyre kell 8 ezer, akkor élj a gyanúperrel, hogy profi szélhámos, amiről meggyőződhetsz, ha megmondod, hogy odakiséred a pénztárhoz, és megveszed a jegyét. Nehéz elhinni, hogy egy lány így kérjen valakitől pénzt jegyre. Ez túl sok ahhoz, hogy valaki csak úgy odaadja.

Ha mégis történne ilyen, akkor ne hagyd elmenni, menj vele. Ebből még kisülhet valami jó is.

2018. máj. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#4 hát pont ez a furcsa hogy ott állt az automatánál beütve minden már csak a pénzt kellett volna bedobni...

de mind1 am nem kamu de köszi a bizalmat :D

2018. máj. 10. 17:32
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én egy cumit kértem volna, nem a bugyiját. :D
2018. máj. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
na igen látod én még visszafogott voltam habáár lehet azt preferálta volna xD
2018. máj. 10. 17:57
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szegény lány most az egyszer nem vett fel bugyit, pedig olcsón megúszta volna.


Szóval csajok vegyetek fel bugyikát, bármikor jól jön ha baj van.

2018. máj. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a ribi azt gondolta hogy valaki csak úgy kifizeti a jegyét minden ellenszolgáltatás nélkül csak azért mert jól néz ki?
2018. máj. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Finoman lerázom. Lehúzos, átvágós történet.

Nő / 51

2018. máj. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!