Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit akarhat tőlem ez a férfi?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem ez a férfi? 31 N (Lent a sztori)

Figyelt kérdés

Van egy férfi aki mindig keres..

Az elején mintha utalgatott volna, de nyíltan nem kezdeményezett. Egyszer hívott az elején beulős helyre ahol tobben voltak, de akkor tényleg nem értem rá meg több idő kellett mint egy pár hét, hogy igazán feltüzeljen a személye nem tehetek róla..

Aztán meg ugy viselkedett mint aki megsértődött.


Ott tartok, hogy vannak érzéseim meg kívánom őt egyre jobban és nem is rejtem véka alá, szóval láthatja, hogy mi a pálya. Flörtölök vele,ugy oltozok viselkedek nézek..

Ő meg semmit nem csinál csak bámul mindenhol...nem mond semmit csak les.


Nyomulni nem nyomulok, meg ahhoz nem is értek. Mindig rájövök ha ilyesmivel próbálkozom. Bármikor életemben ha a pasi nyomult az máshogy jott ki mintha én, kevésbé lendületes karizmatikus ahogy én csinálom és erőlködés lesz belole..jobban érzem magam a passzívabb szerepben nem tehetek rola. Ez a férfi kezd erre kényszeriteni, hogy erolkodjek.


Multkor már a kezét fogdostam amikor tudtam, meg szexuális utalásokat kezdtem tenni..pedig nem szoktam ilyen formában, csak a legyen már végre valami miatt mentem el ebbe az irányba. Vagy deruljon ki, hogy nem akar semmit 100%ra véégre.


Közben kezdek ebbe az egészbe elfogyni, mert amit felszabadit bennem energiákat a találkozásunkkor nem tudom levezetni és szorongok tőle egyre jobban. A bizonytalanságtol is. Rossz érzés.


A köztes állapotot pedig mindenáron fenn akarja tartani, nem hagyja , hogy ne találkozzunk. Nem értem, csak felőröl lassan...mi a célja vajon velem? Amikor én hívtam valahova nem jött, most is nem tudok aludni emiatt.

Köszi a válaszokat előre is


2018. márc. 1. 02:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Mond meg neki így kerek perec a szemébe, legfeljebb beégsz.
2018. márc. 1. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az elején azt vette le, hogy te egy mindent agyontaktikázó nő vagy. Eldöntötte, hogy kapcsolatra nem kellesz neki, de egy kis játékot még megér az, hogy magába bolondítson, szeretőjévé tegyen.


Függetlenül attól, hogy néha én is úgy gondolom, hogy a nagyon taktikázó csajok ezt érdemlik, szerintem a legjobb amit tehetsz, ha pofára ejted ezt a férfit.


Jöjj össsze, egy hozzád férfias nyíltsággal közeledő férfival, ennek a taktikázónak meg oszd ki a lelki szemetes meleg barát szerepet. Akkor majd rosszul esik neki, hogy egy csomó enegiát megtérülés (csettintésre dugható szerető szerzése) nélkül fordított rád.


40F

2018. márc. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úristen végre egyszer egy nőnek is tennie kéne azért hogy egy férfival összejöjjön? Felőröl, hogy neked is jeleket kéne tenni, és nem csak azt élvezni, hogy a férfi küzd érted, neked meg csak az egód növekszik? De nehéz az életed... -.-
2018. márc. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3as leírtam fent, hogy nyíltan flortolok vele. Amikor van alkalmam hozzáérek..
2018. márc. 1. 15:27
 5/5 anonim ***** válasza:
mi lett v3gül? :D
2020. jan. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!