Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok! Nektek fajt amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Nektek fajt amikor elvesztettek a szuzessegeteket? Vagy csak akkor faj ha befeszulok?

Figyelt kérdés

2018. máj. 8. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
hany eves vagy? irj privit ha gondolod
2018. máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Egy minimálisan, egyrészt feszült is voltam miatta, meg azért a hüvelynek is hozzá kell tágulni ahhoz, hogy beférjen egy pénisz. De nem volt kifejezetten fájdalmas, egyik legszebb emlékem. :)
2018. máj. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem abszolut nem fajt, mert elotte sokszor es sokat ujjazott a parom
2018. máj. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Egy kicsit fájt, de inkább ilyen szétszakadok érzés volt az elején, utána egyre jobb és jobb lett.
2018. máj. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Fajt picit, de utana belejottunk. Az elsot ket szuz benazasakent irnam le.:)
2018. máj. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Emberek ***** válasza:
40%
Ugyan én srác vagyok, de eddig egyik barátnőmnek sem fájt az első alkalom, mikor elvesztették (mindnek velem volt). Ha egy tippet elfogadsz, akkor hosszú előjátékkal kezdtek, és akkor nem lehet nagy probléma, feltéve, ha a srác is figyel :)
2018. máj. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Fruzs33 ***** válasza:
100%
Nekem fájt az első pár intim együttlét,meg 3 nap folyamatos vérzés után jobb volt.
2018. máj. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a hosszú előjáték ellenére is fájt, pedig nem voltam kimondottan feszült. De ne aggódj, csak egy kicsi ideig tart, annyit simán ki lehet bírni. Utána viszont nagyon jó lesz.
2018. máj. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem borzasztóan fájt,egy könny is kicsordult. Pedig előtte a barátom nagyon felizgatott,nem is volt bennem semmi kétség,mégis így jártam.
2018. máj. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!