Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Ki lenne képes jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ki lenne képes jobban felizgatni benneteket? Egy 170 centis, vékony alkatú, de 18 centis vastag farkú fiú vagy egy 185 magas, sportos, de 14 centis VÉKONY FARKÚ pasi?

Figyelt kérdés
MUSZÁJ választanotok a kettő közül! Szóval kitérő válaszok nem érdekelnek. Mindkettő ugyanolyan jóképű, ugyanannyi ideig bírja az ágyban. A vastag farok alatt azt kell érteni, ami még nem fájdalmas számotokra, de a lehető legjobban kitölt benneteket a vékony farok alatt pedig azt kell érteni, hogy minimálisan, de éppen még élvezitek, ugyanakkor egyértelműen érzitek, hogy lehetne több. Ha a 18 centi hosszú nektek, akkor képzeljetek el egy ideálisat. Egy szó, mint száz arra vagyok kíváncsi, hogy milyen kicsi az a péniszméret, aminek a birtokában egy pasi már a magas, tökéletes, izmos testalkata ellenére sem annyira vonzó szexuálisan az ágyban. Vagy mondhatjuk azt, hogy már kiábrándító. Nem mintha olyan sok kisfarkú, de magas, sportos pasi lenne, de azért kíváncsi vagyok. Hitegető, polkorrekt válaszok nem érdekelnek! Mindenkit felpontozok, szóval csak őszintén! (Ebben a kategóriában úgy is felesleges az álszentség)

2018. máj. 4. 12:32
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Ha egy fiú 15 centi(!) magasságot elcserélne pár centi farokért... az meg is érdemli, hogy megtegye vele a sors. Égiek, hajrá!


Férfiak: sötétek, mint a világháború.

Nők: azt kell mondjam, aljasak, mert direkt meghagyják őket a hiteikben, hadd szenvedjenek csak, hadd küszködjenek. Aztán meg tesznek rájuk darabra minden irányban, csak legyen, aki előteremtse a három szobát a tündérkirálylánynak.


(Ja, még valami: egyszer belefutottam egy HIVATALOS szakszerű nemzetközi mérésbe, mely szerint a férfiak farokhossza leginkább 11, 12, 13 centi ezen a bolygón. 14 cm feletti 10%-nak, 15 feletti 1%-nak, 16 feletti 0,1%-uknak van. A soron következő 0,01% pedig mind GYK felhasználó.)

Ne gondold, hogy a 185/14-gyel valami elképesztő aránytalant sikerült írnod.

2018. máj. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
aha de abban benne vannak az ázsiaiak is akik eléggé lefele húzzák az átlagot, míg magyarországon jóval felette van az átlagnak:D
2018. máj. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Nekem alapbol van egy idealom es a nagyon vekony sracokhoz vonzodok es miutan alacsony vagyok nyilvan nem egy letrara vagyok(lehet mas alacsony csaj igen..).

Szoval en csak ugy ranezesre fix h az elsot valasztanam akarmekkora is van a gatyajaba a meret annyira mellekes dolog szerintem..(nem csak egy szerszamtol lehet elelvezni..)

2018. aug. 27. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!