Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Ki lenne képes jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ki lenne képes jobban felizgatni benneteket? Egy 170 centis, vékony alkatú, de 18 centis vastag farkú fiú vagy egy 185 magas, sportos, de 14 centis VÉKONY FARKÚ pasi?

Figyelt kérdés
MUSZÁJ választanotok a kettő közül! Szóval kitérő válaszok nem érdekelnek. Mindkettő ugyanolyan jóképű, ugyanannyi ideig bírja az ágyban. A vastag farok alatt azt kell érteni, ami még nem fájdalmas számotokra, de a lehető legjobban kitölt benneteket a vékony farok alatt pedig azt kell érteni, hogy minimálisan, de éppen még élvezitek, ugyanakkor egyértelműen érzitek, hogy lehetne több. Ha a 18 centi hosszú nektek, akkor képzeljetek el egy ideálisat. Egy szó, mint száz arra vagyok kíváncsi, hogy milyen kicsi az a péniszméret, aminek a birtokában egy pasi már a magas, tökéletes, izmos testalkata ellenére sem annyira vonzó szexuálisan az ágyban. Vagy mondhatjuk azt, hogy már kiábrándító. Nem mintha olyan sok kisfarkú, de magas, sportos pasi lenne, de azért kíváncsi vagyok. Hitegető, polkorrekt válaszok nem érdekelnek! Mindenkit felpontozok, szóval csak őszintén! (Ebben a kategóriában úgy is felesleges az álszentség)

2018. máj. 4. 12:32
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
55%
Mind a kettő képes arra, hogy felizgassa a nőket. A jobban kinézőnek nyilván kisebb erőfeszítésébe kerül, hogy becsajozzon, de a vékony-alacsony gyerek is be tud csajozni simán, ha megvan hozzá a kellő fellépése, dumája, intelligenciája és humora (egyébként a 170 centi kb. annyira alacsony, mint amennyire kicsi a 14 centi. Én mind a kettőre azt mondanám, hogy átlagos méret). Na de akkor kifejtve a nagy titkot: a csajoknak az agyára kell először hatni, be kell indítani a fantáziájukat valami jó dumával, aztán pedig a kezedet és a szádat használva a mennyekbe repíteni ...a farok már csak ezután kap szerepet és itt már tök mindegy, hogy 14 vagy 18. Ne legyen mikropénisz és ne legyen hatalmas dorong, mert mindkettő elrettentheti a csajokat, de kb. ennyire számít a méret.
2018. máj. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
87%

Te figyi... ezek közül arra izgulnék jobban, amelyik elég spontán, magabiztos és jó dumájú ahhoz, hogy az ágyába csábítson. A farokméret 10-18 cm hossz között és 3,5 cm vastagság felett okés, testmagasság szempontjából 165-185 cm között nekem bármi megfelel (173 vagyok), a sportos test meg ugyan tetszik, de önmagában nem elég ahhoz, hogy felizgasson.

Engem a pasik viselkedése hoz lázba. Így történt, hogy olyan férfira is ráizgultam már, aki amúgy egyáltalán nem volt esetem. Sőt, olyannal is összejönnék, akinek élvezhetetlen méretű a farka, de amúgy felizgat. Csak hát akkor kreatívabbnak kéne lennünk a szexben. Nekem ez az őszinte válaszom, akár tetszik, akár nem.

2018. máj. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Én voltam ilyen helyzetben. Álompasi volt,el se hittem, hogy pont én kellek neki. Izmos, magas, jóképű. Aztán eljutottunk az ágyba és konkrétan alig bírtam kivárni a szex végét. Olyan kis f@rka volt, mint egy minivirsli. Persze szegény nem tehet róla, de nagyon kiábrándító volt, szakítottunk is nem sokra rá.
2018. máj. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
#13: de akkor az gondolom nem 14 centi volt, hanem kisebb mint 10. Amolyan koktélvirsli.
2018. máj. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Biztos hogy a MASODIK!
2018. máj. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Na, akkor ismét kiderült, hogy nem a méret a lényeg (legalábbis ott alul). De inkább azt gondolom, hogy még most sincs gőzötök arról, pontosan mire gondoltam a kérdésben. Tudom, hogy a nők mindig hadilábon álltak a centikkel (ugye a klasszikus vicc a parkolásról :D ), de ha meglátnátok, hogy az említett magas, sportos álompasinak egy 3,5 cm vékony és 13-14 centi hosszú farka van (ugye még most se tudjátok, hogy ez a valóságban mennyi...) akkor tuti, hogy a heteroszexualitás kategóriában kommentelgető csajok elég nagy része mély csalódottságot és kiábrándultságot érezne. Lehet, hogy a 13-as kommentelő tudja legjobban mire gondolok és annak a pasinak is tuti, hogy közel sem 10 centis koktélvirsli p***e volt. Csak ugye a női szemmérték... Amikor a 16 centis péniszről azt gondoljátok, hogy 13 centi...
2018. máj. 4. 14:19
 17/33 anonim ***** válasza:
78%
Nem kéne általánosan hülyének nézni minden nőt... Bakker, aki pl. szokott szabni-varrni, annak állítom, jobb a szemmértéke, mint a farokméregető pasiknak. Ugyanez érvényes az anyákra, akik szemre megmondják egy ruhadarabról, hogy az épp jó-e a gyerekre vagy sem. Vagy pl., akik rajzolnak/festenek, azoknak szintén jó (vagy idővel azzá válik) a szemmértékük.
2018. máj. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
76%
Figyelj tess mindenki tudja mar hogy gebe vagy nagy farokkal. Na most akkor ha valakinek nem ez tetszik hanem az izmosabb jobb kulso es kisebb farok akkor mar problemad van. Menj...a..
2018. máj. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Kérdező...nekem inkább úgy tűnik, hogy te érted a nők működését....hiába próbálod.a kerdesedet magyaráni..értük, csak nem így működünk...
2018. máj. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

#18: "Figyelj tess mindenki tudja mar hogy gebe vagy nagy farokkal."


Jajj, még ha így is lenne, feleennyi problémám sem lenne a nőkkel. Csak sajnos én nemcsak függőlegesen, de vízszintesen is kevés vagyok. Szóval a kérdésem csak elméleti jellegű és nem virtuális vállveregetésekre vágyom, mert egyik felvázolt alany sem én vagyok.

2018. máj. 4. 14:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!