Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Ki lenne képes jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ki lenne képes jobban felizgatni benneteket? Egy 170 centis, vékony alkatú, de 18 centis vastag farkú fiú vagy egy 185 magas, sportos, de 14 centis VÉKONY FARKÚ pasi?

Figyelt kérdés
MUSZÁJ választanotok a kettő közül! Szóval kitérő válaszok nem érdekelnek. Mindkettő ugyanolyan jóképű, ugyanannyi ideig bírja az ágyban. A vastag farok alatt azt kell érteni, ami még nem fájdalmas számotokra, de a lehető legjobban kitölt benneteket a vékony farok alatt pedig azt kell érteni, hogy minimálisan, de éppen még élvezitek, ugyanakkor egyértelműen érzitek, hogy lehetne több. Ha a 18 centi hosszú nektek, akkor képzeljetek el egy ideálisat. Egy szó, mint száz arra vagyok kíváncsi, hogy milyen kicsi az a péniszméret, aminek a birtokában egy pasi már a magas, tökéletes, izmos testalkata ellenére sem annyira vonzó szexuálisan az ágyban. Vagy mondhatjuk azt, hogy már kiábrándító. Nem mintha olyan sok kisfarkú, de magas, sportos pasi lenne, de azért kíváncsi vagyok. Hitegető, polkorrekt válaszok nem érdekelnek! Mindenkit felpontozok, szóval csak őszintén! (Ebben a kategóriában úgy is felesleges az álszentség)

2018. máj. 4. 12:32
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
68%
Tehát az a kérdés a kondika vajon kárpótlásnak jó e.
2018. máj. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
#1: Nem! Ha figyelmesen elolvastad volna, akkor magasságról is volt szó. 170 cm vs 185 cm. Vékony/cingár vs férfias/sportos/izmos vonzó alkat. DE AZONBAN...! Kellemes nagy méretű pénisz vs vékony kicsi pénisz!
2018. máj. 4. 12:37
 3/33 A kérdező kommentje:
Szóval ezen tényezők ismeretében ki a kívánatosabb az ágyban? Szigorúan csak szex tekintetében!
2018. máj. 4. 12:38
 4/33 anonim ***** válasza:
86%

Én a másodikat választanám. Ha ahogy írtad még élvezhető számomra inkább. A szex millió más dolgot foglal magába még, aminek köze sincs a mérethez. Mellizgatás, csikló, kölcsönös orál, esetleg anál, aminél a kisebb méret az ideálisabb.


De ez csak elmeleti szintű válasz. Nyilván ez egy kapcsolatban vagy a párválalasztásnál sokadik szempont.


Volt már dolgom több mérettel, egy kivétellel mindegyiktől elélveztem, de ott sem a méret volt a gond...

2018. máj. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
85%

A nagy méret nem mindig kellemes...


Azt választanám amelyikben megfog valami.

A farokméretet huszadrangúnak tartom.

2018. máj. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

#4: Na jó, senki nem értette meg mire akarok kilyukadni, mellesleg lehet rosszul fogalmaztam. Nem élvezed, hanem minimálisan még érzed és kicsi ingerekben van részed, de kiábrándító a mérete! Nem tudom jobban megfogalmazni.

Szóval erre a 3,5-3,7 cm-es vastagságra kell gondolni nagyjából. De mindjárt ezt is valaki jól belemagyarázza. Ha 11 centis pö***t írtam volna, lehet akkor is a második lenne vonzóbb....?

2018. máj. 4. 12:51
 7/33 anonim ***** válasza:
80%
felizgatás gatyában történik, szóval persze a jobb pasi!
2018. máj. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
82%
168 cm volt, a legalacsonyabb férfi, akivel lefeküdtem, és nagyon-nagyon-nagyon jó volt az ágyban. Ezért az elsőt választom.
2018. máj. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
#7: Végül is igazad van. Először el kell jutni az ágyig, ami egy 170-es vékony pasinak olyan, mint Kasszás Erzsinek bejutni a Miss Universe döntőjébe. Ugyanakkor a reakciód is megérne egy misét, amikor lekerül a görög Adonisz Calvin Klein gatyája és szembesülsz a valósággal (cingár kicsi pénisz).
2018. máj. 4. 13:04
 10/33 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, már volt szerencsém vékony, kicsi péniszhez.

A gazdája jobban izgatott, szóval akármekkorát is varázsolt volna elő, nem tudott volna csalódást okozni.

2018. máj. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!