Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Ki lenne képes jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ki lenne képes jobban felizgatni benneteket? Egy 170 centis, vékony alkatú, de 18 centis vastag farkú fiú vagy egy 185 magas, sportos, de 14 centis VÉKONY FARKÚ pasi?

Figyelt kérdés
MUSZÁJ választanotok a kettő közül! Szóval kitérő válaszok nem érdekelnek. Mindkettő ugyanolyan jóképű, ugyanannyi ideig bírja az ágyban. A vastag farok alatt azt kell érteni, ami még nem fájdalmas számotokra, de a lehető legjobban kitölt benneteket a vékony farok alatt pedig azt kell érteni, hogy minimálisan, de éppen még élvezitek, ugyanakkor egyértelműen érzitek, hogy lehetne több. Ha a 18 centi hosszú nektek, akkor képzeljetek el egy ideálisat. Egy szó, mint száz arra vagyok kíváncsi, hogy milyen kicsi az a péniszméret, aminek a birtokában egy pasi már a magas, tökéletes, izmos testalkata ellenére sem annyira vonzó szexuálisan az ágyban. Vagy mondhatjuk azt, hogy már kiábrándító. Nem mintha olyan sok kisfarkú, de magas, sportos pasi lenne, de azért kíváncsi vagyok. Hitegető, polkorrekt válaszok nem érdekelnek! Mindenkit felpontozok, szóval csak őszintén! (Ebben a kategóriában úgy is felesleges az álszentség)

2018. máj. 4. 12:32
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
82%

Szóval akkor leegyszerűsítve a kérdést: Ti nők, miért a magas, sportos és nagyfarkú pasikra buktok, miért nem rám, aki alacsony, vékony és spagetti cerkája van.


Részemről a jótanács: kezdj el gyúrni és legyél zömök, izmos testalkatú. Arra már buknak a nők (ha ennyire nem hiszel abban, hogy egy jó dumával és magabiztossággal is lehet csajozni)

2018. máj. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

#21: "Ti nők, miért a magas, sportos és nagyfarkú pasikra buktok, miért nem rám..."


Úgy látszik te is képzavarban van. Pont, hogy arra vagyok kíváncsi mi van akkor, amikor egy magas, álomtestű pasinak a nadrágja egy meglehetősen szerény férfiasságot rejteget és hogy ehhez a nők miként viszonyulnak.

2018. máj. 4. 15:10
 23/33 anonim ***** válasza:

Kérdező, te fordítva ülsz a lovon, és nem érted, amit a nők válaszolnak. A nők legnagyobb része nem a külső alapján választ, illetve nem olyan jegyek alapján, amire te gondolsz. Persze van kivétel: egy Adonisz külsejű, finom arcú férfi előnyben van, de nem annyira, mint gondolnád. A nők jelentős része riad az ilyentől, mert -némi joggal- azt érzi, hogy minden pillanatban meg kéne küzdenie érte, hiszen másnak is kellene. Gondolj Belmondóra, se nem magas, se nem jóképű, hanem sármos, ami vonzót jelent, és nem magyarázható.

A magabiztosság, a kedvesség, a szórakoztató szöveg, a jószívűség, az okos gondolatok, a törődés mind sokkal fontosabbak, mint a magasság, meg a kigyúrt tricepsz. Mondhatom egyszerűbben: a szerelmes nőt nem érdekli a külső, sem a széles váll, sem a vastag farok. Az érzelmek mindent felülírnak.

Tudom, hogy olyan nők is vannak, akiknek nem hiányoznak az érzelmek, de kell nekik a domináns hím. Őszintén megmondom, hogy ehhez nem értek. Nem is akarok hozzászólni.

2018. máj. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Egy férfi alapvetően a személyiségével tud felizgatni.


Külsőre meg a magas sportos pasi jönne be.

2018. máj. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%
Minden nőnek a magas férfi jön be punktum. Tehát 170cm-es törpeként küzdhetsz, de a nők 995-nál esélyt sem kapsz. Ezt tetézi, ha kicsi és vékony a farkad mellé 12/3,5cm-es mini/mikro pénisz kategória, mint nekem.. Gondolom olvasod a válaszaikat, és kiderül, hogy milyen jó exek lettek a kisfarkú pasikból XD, de persze nem volt a valódi ok...
2018. máj. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Utolsó: neked mindig igazad van, és pont. Mindenki más hülye, egyértelmű. És egyébként is.
2018. máj. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

177 cm magas vagyok, tetszenek a sportos férfiak, és a 12-13 cm / 3,5 cm péniszméret a számomra ideális.


Nekem már a 4,5 cm vastagság is kizáró ok lenne, hüvelyi orgazmust meg egy 1,5 cm kütyüvel is tudok magamnak okozni, szóval pénisz méretről szólva számomra egyszerűen nem értelmezhető az "annyira vékony, hogy alig érzek valamit".

2018. máj. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

a másodikat választanám, mert ha a külső nem fog meg elsőre akkor nem jutunk el az ágyig se.

de ebből szerintem nem lehet általánosítani mert én pl tudom magamról hogy bár jól nedvesedek de mindig nagyon szűk vagyok, így egy 3,5 centi átmérőt is érzek, nyilván preferálom a nagyobbat, de ez nem kizáró ok

23N

2018. máj. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Tehát ha kicsi a monyod legalább gyúrj.
2018. máj. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
tegnap 21:49 Kedves Kommentelő. Én soha nem írtam ilyet, hogy csak nekem lenne igazam. Sőt épeszű érvekkel meg is lehet engem győzni, de ebben a témában ezt nehéz lesz megvalósítani, mivel a saját bőrömön tapasztaltam meg az alacsonyság és kisfarkúság CSAK hátrányos következményeit.. Meg ha már itt tartunk ne akard már elhitetni, hogy nem számít nektek a magasság XD.. Az első számú szűrő amit egy férfin láttok, utána a testalkat arc (hát nálam ez is felejtős mert bűnronda vagyok :)). a farokméret meg utána jön, elimserem vannak olyan nők akik hajlandók kompromisszumra a kisfarkú pasijuk mellett maradnak, de kérdés milyen áron teszik ezt?? :D. Jó idő van, szabadidőmben sokat sétálok a szabadban. KB 10 órányi kint létem alatt (tegnap szabadság) összesen 4db igen NÉGY db alacsony pasit láttam nővel a több ezer pár között. DE ez is tudom véletlen és Bp nem elég jó mérvadó .:)
2018. máj. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!