Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudok barátnőt szerezni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok barátnőt szerezni, csak szexre tudok felszedni lányokat. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Ha valakivel, lánnyal sikerül összebarátkoznom, azzal sem lesz kapcsolat, mert az meg csak barátság lesz.

Akihez meg úgy közeledek, hogy meg akarom dugni, az 100% hogy nem akar velem összejönni, de a dugás az kettőből egyszer összejön.


Gondolom már az elején úgy kell hozzáállni, hogyha pár dolog stimmel akkor ebből kapcsolatot alakítsak, de nem tudom hogy kell e képpen közeledni.


20/f még sose volt barátnőm, meg nincs is sok barátom.


2018. ápr. 30. 11:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Pedig egyszer élsz, tehát bele kell vágni, ha nem tudod hogyan kezdeményezz vagy közeledj, akkor mindig tedd azt ami legelőször az eszedbe jut. Csak ne félj! Ha meg az elutasitástól félsz akkor nem kell! Ha ilyen történik, az azért van mert az élet egy jobb ember szánt neked annál mint aki elutasított. A legroszabb amit tehetsz hogy nem teszel semmit! Egy ideig én is ilyen voltam, de mostanába mindent amit elakarok érni, tűzön vizen átmegyek érte! Engedd el a gátlásaidat, különben sose lesz eredmény.
2018. ápr. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!