Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az a sok csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az a sok csúnya fiú hogyan tudott szép, vonzó barátnőt felszedni, ha tinikről van szó, akik tuti nem pénzesek még?

Figyelt kérdés
Én is szeretnék már végre egy rendes, normális, aranyos, szép barátnőt, de valahogy nincs sikerem a lányoknál és szerintem nagyrészt azért, mert iszonyúan gátlásos vagyok és kisebbségi komplexusom is van, ugyanis ritka rondának érzem magamat, úgy érzem egy lánynak sem vagyok elég jó a külsőm miatt így gyakran, ha haverokkal csajozgatni feljárunk is a városba én nem is szeretnék egy lányt sem leszólítani, max, ha kérik beszállok, de nem vagoyk a középpontban, mivel tisztában vagyok rút külsőmmel, pedig mélyen belül én is vágynék egy barátnőre, aki szeret engem és, akit én is szerethetnék, de a külsőm miatt félelmeim teljesen felőrölnek és a sok ronda fiút látva, elgondolkozta már, hogy vajon ők hogy tudták legyőzni a gátlásaikat, vagy ők enm is foglalkoznak vele, hogy rondák? Csak, mert láttam én már ronda fiút szép lánnyal. Amúgy nekem is mondták már, hogy helyes vagyok, de nem vettem komolyan, mivel ez facebookon történt és azért nem sok lány jelezte, hogy helyesnek tart, a többség észre sem vesz, nem jelez felém és személyes csajozásnál is, egyik lány sem mutat magától érdeklődést, hogy szeretne velem ismerkedni mondjuk vagy a lányok nem is jeleznek manapság, mindent a fiúnak kell csinálni?

2013. jan. 16. 20:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
58%
ne itt sírj.
2013. jan. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Másutt se.
2013. jan. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

" Amúgy

nekem is mondták már, hogy helyes

vagyok, de nem vettem komolyan"

Tehát a sült galambnak se tátod ki a szád?

2013. jan. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Jó hozzáállással.


Bár a "tinik" közti "szetelem" elég nevetséges szintű. Ha az vagy akkor várjál még pár évet egy normálisabbra.

2013. jan. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a legtobb lány azért még elvárja, hogy egy igazi férfi udvaroljon neki... Vagy elso randira is a csaj hívja a pasit??!!
2013. jan. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Legyél magabiztosabb. Tudom, elcsépelt duma, de nálam bevált. Jah, és igen ne itt sírj, inkább legyél bátor és szólíts le egy lányt. Én általában úgy szoktam bátorságot gyűjteni, hogy kimondom ezt : F*ck this sh*t. Nem tudom, valamiért ez mindig bejön :D.
2013. jan. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Mert a lányok nem mindig azt látják szépnek, vonzónak amit a fiúk. Havercsaj ujjongott, micsoda gyönyörű fiúja van. Selymes haj, helyes arc, csinos.

Az összes fiúnak az volt a véleménye, hogy egy nyomi kis gizda. A fiúnak MAGÁRÓL is EZ volt a véleménye.

2013. jan. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

"ha haverokkal csajozgatni feljárunk is a városba én nem is szeretnék egy lányt sem leszólítani, max, ha kérik beszállok, de nem vagoyk a középpontban, mivel tisztában vagyok rút külsőmmel,"


Ez a baj veled. Nagyon gyakran a lányok összejönnek valakivel, aki teper értük, mert a másik, akit helyesebbnek tartanak, nem mer lépni!

Bakker, a csajok nem mondják tömegével rád, hogy helyes vagy, csak akkor, ha tényleg helyesnek látnak!


Egyébként esetleg annyi fordulhat elő, hogy ha nagyon nyomulnál és rondának látnának, közölnék, hogy "egész helyes vagy, de bocs, nem vagy az esetem..."- olyan kettős hangsúllyal.


Vedd komolyan nyugodtan és kezdeményezz!

2013. jan. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%
A szüleik pénzesek, v a csajok csak kihasználják őket. Olyan lány nincs, aki őszintén szeret egy csúnya fiút.
2013. jan. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
49%
Utolsó, egy bizonyos szintig teljesen relatív, hogy ki a csúnya fiú.
2013. jan. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!