Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az a sok csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az a sok csúnya fiú hogyan tudott szép, vonzó barátnőt felszedni, ha tinikről van szó, akik tuti nem pénzesek még?

Figyelt kérdés
Én is szeretnék már végre egy rendes, normális, aranyos, szép barátnőt, de valahogy nincs sikerem a lányoknál és szerintem nagyrészt azért, mert iszonyúan gátlásos vagyok és kisebbségi komplexusom is van, ugyanis ritka rondának érzem magamat, úgy érzem egy lánynak sem vagyok elég jó a külsőm miatt így gyakran, ha haverokkal csajozgatni feljárunk is a városba én nem is szeretnék egy lányt sem leszólítani, max, ha kérik beszállok, de nem vagoyk a középpontban, mivel tisztában vagyok rút külsőmmel, pedig mélyen belül én is vágynék egy barátnőre, aki szeret engem és, akit én is szerethetnék, de a külsőm miatt félelmeim teljesen felőrölnek és a sok ronda fiút látva, elgondolkozta már, hogy vajon ők hogy tudták legyőzni a gátlásaikat, vagy ők enm is foglalkoznak vele, hogy rondák? Csak, mert láttam én már ronda fiút szép lánnyal. Amúgy nekem is mondták már, hogy helyes vagyok, de nem vettem komolyan, mivel ez facebookon történt és azért nem sok lány jelezte, hogy helyesnek tart, a többség észre sem vesz, nem jelez felém és személyes csajozásnál is, egyik lány sem mutat magától érdeklődést, hogy szeretne velem ismerkedni mondjuk vagy a lányok nem is jeleznek manapság, mindent a fiúnak kell csinálni?

2013. jan. 16. 20:46
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

"eddig minden ősöd be tudott csajozni "


A középkorban kötelező jellegűen össze lettek adva az emberek. Az őskorban kb. a csávó lecsapta a csajt és bevonszolta a barlangba aztán cső.


Szóval kb. a nagyszüleink és szüleinknél lehet ez igaz... Bár nálunk az sem, ha objektíven nézem már az is csoda, hogy a szüleim megszülettek... Illetve túl sok volt az érdek vagy a "úgysem lesz jobb" nagyszülői szinten aztán így eset az eset.

2013. jan. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Jól van na nem kell lehangolni a csávót :D
2013. jan. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

"A középkorban kötelező jellegűen össze lettek adva az emberek. Az őskorban kb. a csávó lecsapta a csajt és bevonszolta a barlangba aztán cső."


Ennek az első része igaz, mégha a második nem is egészen így volt. Pont arra találták ki az elsőt, mert a második rész nem ment olyan egyszerűen...


Az alacsonysággal ne szenvedjetek már! Szép csajokat látok alacsony srácokkal, már az se zavarja őket, ha náluk is alacsonyabb picit. Igaz, ezek helyes fiúk.

A csóróság se nagy gond, rengeteg embert ismerek. A tapasztalat az, hogy még ha a csaj fennhangon mondogatja is, hogy ő nem lesz hülye kis szerelmes, aki összeáll egy csóróval, hanem inkább "okosan" dönt (értsd: olyat választ, aki biztos anyagiakkal rendelkezik) akkor is előbb lelép egy alacsony, cuki arcú fiúkával, mint egy csúnya, pattanásos, pénzessel.

Ez van- de az arcon, külsőn tényleg lehet javítani!

2013. jan. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Különben mi a gond, ha egyszer kérdezés nélkül úgy beszélnek róla a lányok, hogy "helyes"?

Megmondom: az önbizalom. Meg esetleg a nagy, gyúrós "melákok" elhitetik vele, hogy ő nem igazi férfi.

Egy fiúra a haveri(?) társaság irtózatosan rossz hatással tud lenni. Megy a verseny keményen. Próbálnak elmarni a csajok közeléből, elhitetni veled hogy ronda vagy és lúzer...

2013. jan. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
A személyiségükkel. És azzal, hogy van önbizalmuk, határozottak.
2013. jan. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
A csúnya srácok a környezetemben általában úgy jöttek össze lányokkal, hogy nagyon odaadóak voltak. Nem határozottság, hanem azzal nyerte meg a lányt, hogy többet tudott neki érzelmileg adni mint egy beképzelt szépfiú.
2013. jan. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

A csajok a magabiztos fiúkat szeretik

Ha sajnáltatod magad semmi esélyed

bocs,de ez így van .

És mi az,hogy mindent a "fiúnak"kell csinálni?

a fiúnak kell udvarolni....

ahh...reménytelen vagy

2015. ápr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Inkább fordítva tapasztaltam: szép fiúnak szinte mindig kimondottan ronda barátnője van. Egyszerű az oka: a szép fiúnak nem szép a szép, és a csúnyát találja izgalmasnak. Másrészt egy csúnya lány jobban rajong egy szép fiúért, ez a fiúnak hízelgő, mert nem kell neki pedálozni.
2017. ápr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!