Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az a sok csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az a sok csúnya fiú hogyan tudott szép, vonzó barátnőt felszedni, ha tinikről van szó, akik tuti nem pénzesek még?

Figyelt kérdés
Én is szeretnék már végre egy rendes, normális, aranyos, szép barátnőt, de valahogy nincs sikerem a lányoknál és szerintem nagyrészt azért, mert iszonyúan gátlásos vagyok és kisebbségi komplexusom is van, ugyanis ritka rondának érzem magamat, úgy érzem egy lánynak sem vagyok elég jó a külsőm miatt így gyakran, ha haverokkal csajozgatni feljárunk is a városba én nem is szeretnék egy lányt sem leszólítani, max, ha kérik beszállok, de nem vagoyk a középpontban, mivel tisztában vagyok rút külsőmmel, pedig mélyen belül én is vágynék egy barátnőre, aki szeret engem és, akit én is szerethetnék, de a külsőm miatt félelmeim teljesen felőrölnek és a sok ronda fiút látva, elgondolkozta már, hogy vajon ők hogy tudták legyőzni a gátlásaikat, vagy ők enm is foglalkoznak vele, hogy rondák? Csak, mert láttam én már ronda fiút szép lánnyal. Amúgy nekem is mondták már, hogy helyes vagyok, de nem vettem komolyan, mivel ez facebookon történt és azért nem sok lány jelezte, hogy helyesnek tart, a többség észre sem vesz, nem jelez felém és személyes csajozásnál is, egyik lány sem mutat magától érdeklődést, hogy szeretne velem ismerkedni mondjuk vagy a lányok nem is jeleznek manapság, mindent a fiúnak kell csinálni?

2013. jan. 16. 20:46
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos szinten túl viszont nem az. Az alacsony srácok pl. egy lánynak se tetszenek.
2013. jan. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
úgy jöttem össze azzal a csúnya fiúval(;)), aki most a vőlegényem, hogy elég sokáig haverok voltunk, megismertem és rájöttem milyen imádnivaló, jóhumorú, szeretetreméltó, szórakoztató, törődő ember is ő. utólag beismerte, hogy végig halálosan szerelmes volt belém, de sosem mert lépni és sosem merte elmondani, mert egyáltalán nem volt önbizalma. de mindig mellettem volt, amikor szükségem volt rá, és ő az az ember, akibe halálosan szerelmes vagyok. végül is, csak 3 évig tartott, amíg összeszedtük egymást.
2013. jan. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Igen ezért írtam, azt, hogy bizonyos szintig. Mert lehet egy lány akármilyen szerelmes egy pattanásos, alacsony, kövér fiú nem fog neki tetszeni. Itt jön be a ropogós cash.
2013. jan. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

'Sajnos az utolsónak igaza lehet.


Mondjuk megint túllihegik az alacsonyságot... Értelmetlen módon.

2013. jan. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Hát igen, ide is naponta tesznek fel kérdéseket alacsony lányok, tehát azért ők is találhatnak maguknak párt.
2013. jan. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

ha valaki pattanásos és kövér, azon lehet változtatni. ha ad magára, akkor szépen leadja a kilókat és kezd valamit az arcával, és akkor, még ha alacsony is, elég valószínű hogy talál magának barátnőt. az egyik barátnőm egy 150 centi magas gyári munkással jár, nem olyan nagy ördöngősség ez. persze, ha valaki értelmi fogyatékos, valami komoly, kívülről is látható betegségben szenved, vagy tökéletesen önbizalom hiányos és még azt sem tudja kihozni magából, amit simán ki lehetne, akkor előfordulhat, hogy esélytelen.

a lányok sem "szebbek" átlagban, mint a fiúk, csak adnak magukra és az igényesség teszi őket széppé.

2013. jan. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Alacsonynak jobb lenni, mert akkor nem vesznek észre és kb. ennyi.


De ha magas vagy "ott a nagymelák" "mennyémáarrébb" meg ilyenek vannak. + mindenhová bevered a fejedet...

2013. jan. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Hát, most felhozzam példának Stephen Hawking-ot? :D
2013. jan. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

szóval szeretnél egy barátnőt, akivel szeretitek egymást és aki szép, kedves, normális és aranyos. de mindenekelőtt legyen szép, vonzó. szóval egy ötcsillagos főnyeremény.

miközben te azt gondolod magadról, hogy nagyon csúnya, önbizalom hiányos, kisebbségi komplexusban szenvedő srác vagy.


... ha te nem adsz esélyt a félénk, visszahúzódó, átlagos, esetleg kisebbségi komplexusban szenvedő lányoknak, miért várod el, hogy a szép, kedves, vonzó, aranyos, imádnivaló főnyeremény lányok neked adjanak esélyt? úgy, hogy még nem is kezdeményezel - mert nekik kell?

2013. jan. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Jah, és kérdező gondolj arra, hogy eddig minden ősöd be tudott csajozni :D
2013. jan. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!