Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most komolyan miért ilyen...

Most komolyan miért ilyen nehéz felszedni a vékony lányokat, miért tapadnak maguktól is a kövérek meg? Miért ilyen nehéz vonzó barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés
Én már nem bírom tovább, elgem van a sok dagadt csajból, vékony fiúként megérdemelk egy vékony lányt. Miért ver az Isten! Egész gyerekkorom pocsék volt, apám vert meg anyámat is előttem fojtogatta, egy roncs lettem lelkileg és most meg ezt kell tapasztalnom, ogy a vékony lányok lekoptatnak, a kövérek meg maguktól jönnek. :'(
2013. júl. 3. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Nem érdemelsz te meg semmit attól hogy vékony vagy. Anyádék nem érdekelnek, hogy jönnek ide?

Mondjuk nemtom, én valahogy szeretem a kvadagadt gigacsöcsöket.

2013. júl. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű, a vékonyabb lányokra jobban rajzanak, így a kövéreknek kezdeményezőbbnek kell lenniük ha akarnak valamit.
2013. júl. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Úgy beszélsz a kövér lányokról, mintha ők nem is lányok lennének. Biztosan találsz majd magadnak vékony lányt. De ennyire nem kéne ítélkezned fölöttük.
2013. júl. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A gyerekkorod én sem tudom, hogy jön ide.. A vékony lányokat meg nem nehéz felszedni, ha férfiként viselkedik az ember.. De amúgy ugyanennyi erővel, ha ők vékonyan tartják magukat, te meg gyúrd ki magad.. Ők azon siránkoznak, hogy miért olyan nehéz izmos pasit szerzeni, miért csak az ilyen vézna kis hernyók nyomulnak rájuk.. Remélem érted mire célzok.. ne panaszkodj, hanem csinálj valamit, legyél férfi.. Attól nem lesz jobb, hogy itt sajnáltatod magad..
2013. júl. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ronda vagy és lelki nyomoronc, a normális lányok elkerülnek, gondolom, az a néhány duci lány, aki szóba áll veled, valószínűleg anyáskodó típus és szánalomból tartja veled a kapcsolatot.
2013. júl. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

vannak szingli vékony lányok is, de lehet hogy őket nem látod

én speciel öregek között dolgozom, a szabadidőmben meg szunyálok.

nem fogsz buliban, színházban, plázában látni

még vagyunk így csomóan

meg olyan is van aki nem akar egyáltalán ismerkedni, mert egy pasi csak kolonc lenne a nyakán

2013. júl. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a véknyabbak sem jönnek maguktól. Neked kéne kezdeményezned. Figyeld meg mielőtt odamész hozzá! Meg lehet állapîtani, hogy rendes vagy nem.
2013. júl. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól hogy vékony vagy és szar volt a gyerekkorod, ku.rvára nem érdemelsz meg te semmit. Majd ha cserébe nyújtani is tudsz valamit, nem csak ezt a szánalmas önző rinyát, akkor lehet esélyed jó csajoknál, addig örülj neki, hogy van aki rád néz.
2013. júl. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Attól, hogy vékony vagy, meg sz*r volt a gyerekkorod, még nem jár automatikusan semmi. Azért, hogy jobb legyen, legfőképpen NEKED kell tenni valamit. És itt az önsajnáltatás nem játszik. Rossz érzésnek rossz érzés (nekem is sz*r volt a gyerekkorom), de az önsajnáltatás egyrészt semmit sem ér, másrészt senki sem szereti hallgatni, harmadrészt pedig taszító egy tulajdonság.
2013. júl. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ezt úgy írod, mintha komolyan elvárnál valamit a sérelmeidért. Szerintem a legtöbb tizenkétéves már tudja, hogy ez nem így megy (eltekintve az amerikai filmektől), és jöhetne bárki a sérelmeivel, sokan még többet szenvednek, mégsem kapnak semmit.


A lányoknál meg többnyire nem az számít, hogy a fiú vékony legyen, először is nem ezt tartom (én) szemelőtt, attól még senki sem néz ki jól, személyszerint meg inkább az erősebb testalkatúak jönnek be, de kinek mi.


A másik, a kövér lányok nem tudom honnan szeded, hogy tapadnak, legjobb barátnőim, két túlsúlyos csajszi, null önbizalomszinttel, komolyabb kapcsolatuk sem volt, egy fiút nem mernének megszólítani, de mindegy, persze, hogy van kivétel.


Egyébként nekem sem volt áloméletem, az meg a részlet, hogy kétéve súlyos pm alulműködés miatt én is "túlsúlyos" vagyok, amire persze mindenki kattog, hogy "nem kéne annyit enni". Nem nyomulunk, csak mi is szeretnénk élni, igen, és ugyanúgy megjelenni bikiniben.


Üdv, egy kövér és félénk lány.

2017. júl. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!