Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha szeretőt tartok pásztorórák...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretőt tartok pásztorórákra, azt meddig lehet titkolni a férjem előtt? Kinek milyen tapasztalatai vannak.48nő

Figyelt kérdés
Mert örömtelibb lett az életem és van hogy érzem, hogy gyanakszik. És akkor blazírt képet vágok neki, hogy ne legyek gyanús, hogy nem tőle vagyok boldog, mert ezt is érzi olykor. De vele nem tudom a sexet megélni, mert taszít a stílusa egy idő óta. Ugyan akkor nem akarok elválni tőle, mert mindkettőnknek jó ez így.

2018. ápr. 26. 08:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%

Asimov írta: a jó hazugság nem szégyelli önmagát.

Fogadd meg, ha bármi felmerül humorizald el. Sose fog rájönni

2018. ápr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nagyon undorító amit csinálsz. Miért nem harcolsz inkább a házasságodért?
2018. ápr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
68%
Le fogsz bukni. Nagyon gáz lesz és elzárul a pénzcsap is.
2018. ápr. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Férfiként több mint 3 évig volt szeretőm. És nem lebukás miatt lett vége, hanem költözés😊

Ésszel kell csinálni, akkor nincs baj


37F

2022. aug. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!