Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek milyen tapasztalatai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szende-lány kérdése:

Kinek milyen tapasztalatai vannak szűz fiukkal?

Figyelt kérdés

Most először kerültem abba a helyzetbe, hogy a barátom bevallotta, még szűz.

És kicsit elbizonytalanodtam. Főképp olyan lányok írjanak, akik már voltak szűz fiúval. Mert hallani, én is csak csupa rosszat hallok. Olvasok erről. Hogy mennyire bénák ügyetlenek. Tényleg így van? Persze nem hiszem, hogy emiatt szakítok vele. Egyszerűen csak érdekel olyan lányok véleménye, akik már voltak ilyen helyzetben. Jó volt? Rósz volt? Megbántátok? Vagy inkább pozitív élmény volt?



2017. aug. 29. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Hát bmeg, dugd meg és utána nem lesz szűz.
2017. aug. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Hát ebből szakítás lesz... Hát amúgy, amikor én elveszítettem az első barátnőmmel, akkor képtelen voltam az orgazmusra... Közel egy óráig nyomtuk, de akkor se, csak egyszer-egyszer közel kerültem hozzá.
2017. aug. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Rósz volt :D


Én a másik oldalon állok, 23 évesen voltam szűz. A lány fiatabb volt... pont ugyan így vélekedett, láttam a fancsali arcán.

Onnantól kezdve elcsesződött az önbizalmam is... de ő is folyton éreztette velem, akárcsak apró poénkodással a helyzetemet.


Ne feledd nagyon könnyen a lelkébe és a férfiasságába gázolhatsz egy szűz fiúnak és akkor leblokkol, akár szakítás is lehet belőle. Főleg ha ilyen görcsösen fogod fel...


Hány évések vagytok?

2017. aug. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor szoktak inkább elmenni a srácok prostival elveszteni a szüzességüket.

... és akkor nem kell bevallani, talán bénák se lesznek annyira már. Úgy látszik van alapja. Inkább elmegy prostihoz, sunnyog róla, és észre se veszed a dolgot. Hát jobb is mint ez a hiszti.

2017. aug. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Hát basszus, bármilyen hihetetlen mindenki volt szűz. Ergo mindenki el is vesztette valahogy, úgyhogy ha minden nő ezen görcsölne, már kihalt volna az emberiség. Borzasztó milyen buta lányok vannak.
2017. aug. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi mindketten szüzek voltunk, szóval nekem se volt viszonyítási alapom.

Az első menet nem olyan volt, mint ahogy azt mindigis elképzeltem, de ez valószínűleg a túl jó fantáziám miatt van. Figyelmes volt, meg nem béna, csak hát persze új helyzet neki és nekem is, és nem volt az a BUMM érzés, hanem csak elment az egész.

Aztán legközelebb már egyikünk se izgult, és az csodálatos volt. Minden simán ment, nem ment el hamar, bár amúgysem az a típus. Már volt valami ami miatt összeszoktunk, bár ezt még korai mondani, lényeg hogy a másikra figyeltünk mindketten.

Az első menetnél nagy valószínűséggel mindenki ügyetlen, vagy félénk. De aztán a többi már lehet csodás.

Hogy megbántam e?! Nem! Ő a legcsodálatosabb dolog az életemben, s vele élem le az életem. Jó volt közösen átesni az elsőn, és együtt fejlődni. Mert a nulláról csak felfelé lehet menni.

Szóval ha nem csak a szex miatt vagy vele, akkor mindenképp pozitív lesz, hogy látod mennyit fejlődik miattad, hogy neked örömet okozzon.

Persze az is lehet, hogy önző lesz, és csak magára figyel, de szerintem ezt előre tudhatod, abból ahogy alapból viselkedik.

2017. aug. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
egyet értek a négyessel. Sok fiúnak ezt kellett csinálnia hogy a nő ne dobja el. Én is ezt csináltam csak nem voltam kapcsolatban akkor
2017. aug. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ritka, hogy a GyK-n okos és szenvedélyes választ olvassak.

#6, a tied olyan. Sok boldogságot kivánok.

Egyébként én is a feleségemmel voltam először, és nálunk se volt nagy szám az első, de még a második se. Azután belejöttünk...

2017. aug. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én későn vesztettem el, és a páromnak (aki tapasztalt volt), sem mondtam el.

Azt tudta, hogy egy ideje nem volt barátnőm (volt előtte, de a dugásig nem jutottunk sosem el, csak más dolgokig).

Szóval úgy tudta, hogy egy jó ideje nem csináltam, ezért nem várt sok mindent.

Nem vette észre. Annyira senki sem béna, hogy ne találjon a lyukba és automatikusan jön a mozgás. Főleg, hogy idősebb is voltam, szóval nem mentem át kanos palotapincsibe, hanem azért próbáltam "normálisan" csinálni. Első este neki lehet nem volt nagy élmény (habár ő is nagyon várta már), de másnap végig dugtuk a lakás összes sarkát, szóval miért feltételezte volna, hogy nekem ez tök új?

2017. aug. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!