Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha szeretőt tartok pásztorórák...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretőt tartok pásztorórákra, azt meddig lehet titkolni a férjem előtt? Kinek milyen tapasztalatai vannak.48nő

Figyelt kérdés
Mert örömtelibb lett az életem és van hogy érzem, hogy gyanakszik. És akkor blazírt képet vágok neki, hogy ne legyek gyanús, hogy nem tőle vagyok boldog, mert ezt is érzi olykor. De vele nem tudom a sexet megélni, mert taszít a stílusa egy idő óta. Ugyan akkor nem akarok elválni tőle, mert mindkettőnknek jó ez így.

2018. ápr. 26. 08:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Azt kétlem,hogy mindkettőtöknek jó így,neked jó,de a férjednek nem hiszem,hogy az lenne.Ha nem falun laksz hanem pl.Budapesten ott nehezebben derül ki.
2018. ápr. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Addig jár a ri...banc a fa.s.zra, amíg le nem bukik...majd az is jó lesz mindkettőnknek...
2018. ápr. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A jó "kaland" sok pozitív energiával tud feltölteni.


Meg kell kisérelni hogy ezzel a plusz energiával szebbé- jobbá tedd a házasságod.... az életed :)


Az olyan lelki alkatúaknak akik a kettösséget (fö kapcsolat és kalandok) nem csak elviselik hanem igénylik is azoknak ez a "müvelet" magától értedodöen jól megy.


Lajos

2018. ápr. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem hosszú távon nem lehet titkolni. 1-2 félrelépést még igen, de egy másik kapcsolatot....

F /46

2018. ápr. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

"mert taszít a stílusa egy idő óta. Ugyan akkor nem akarok elválni tőle, mert mindkettőnknek jó ez így."


A taszít a stílusa + a jó ez így, eléggé ellentétesek.

Lefordítom neked nőként, gyáva, gyenge jellem, kényelmes és kapcsolatfüggő vagy.

Egyébként, ha a férjed már gyanakszik, akkor nincs messze a lebukás.

2018. ápr. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
14%

Ne is figyelj ezekre a lehúzó kritikákra! Az ilyeneket csak azok írják, akik valójában sosem voltak ilyen kapcsolatban…

Én több ilyen kapcsolatban voltam már, de az első mindig az első marad…

Egy évig voltunk együtt.

Ennek már több mint 10 éve… mégis feledhetetlen…

A volt szolt még most is nehéz leírnom…

Ha szeretnéd, elmesélem a teljes történetet…

36 F

2018. ápr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
ha mindkettőtöknek jó akkor hajrá, csak remélem mi a feleségemmel nem jutunk el addig, hogy taszítsam a stílusommal, mármint érted, hogy megbeszéljük ha rossz irányba kanyarodik a szex, de érthető ha valakinek más a stílusa, más vágyai vannak
2018. ápr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"mert taszít a stílusa egy idő óta. Ugyan akkor nem akarok elválni tőle, mert mindkettőnknek jó ez így."


Szóval jó, hogy az ő pénzéből is élsz és félsz, hogy ha elhagyod akkor csökken az életszínvonal?

2018. ápr. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
Riherongy
2018. ápr. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%
Ha ostobán csináljátok akkor rövid idő belül bármikor. Ha okosan akkor is előfordulhat bármi amire nem számítasz. Nekem 1 évig volt, fantasztikus volt, életem legboldogabb szakasza. Otthon nem volt semmi szex, megoldottam máshol. Amiről nem tud az nem fáj.
2018. ápr. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!