Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, csajok, hölgyek és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, csajok, hölgyek és nők! Számotokra melyik ér többet testileg, egy orgazmus, amit egy farok okoz dugás közben vagy egy orgazmus, amit nyalás közben éltek át?

Figyelt kérdés
orgazmus

2018. ápr. 25. 20:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

A legjobb orgazmusaim maszturbacio kozben vannak.

Ugyhogy egyik sem...

2018. ápr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az aktus közbeni.Megmagyarázni nehezen tudom,ennek talán lelki okai vannak.Összekapcsolódunk olyankor és olyan ,mint ha két ember eggyé válna.lelkileg ez olyan állapot ami nem hasonlítható máshoz.

Érdekes amit az előttem válaszoló írt,mert tényleg a maszti közbeni a legerősebb számomra is,még ha a férfiaknak ez a válasz annyira nem tetszik akkor is.Olyankor nem kell megfelelnem senkinek,nem kell azon agyalnom,hogy ugyan elégedett-e a testemmel?Csak magamra kell koncentrálnom.

2018. ápr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Csatlakozom a fentiekhez. Maszti közben a legjobb az orgazmus.

Nyalástól még életemben nem mentem el.

Faroktól önmagában sem. Viszont csiklóizgatással egybekötve már igen, és azt élveztem.

2018. ápr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyalás szopkodás a csiklón és izgatás újjal a popsilyuknál ez nálam elsöprő orgazmust idéz elő!
2018. ápr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
Sokan azért nem tudnak itt elélvezni mert a saját kezükhöz vannak szokva... nem csoda h csak maguknak tudnak okozni.
2018. ápr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyalás. Egyértelműen.
2018. ápr. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyalás!!!
2018. ápr. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyalás. Faroktól életemben kétszer volt csak orgazmusom, és az sem volt túl intenzív.
2018. ápr. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

Ha valaki jól tud nyalni, és mesterien el tudja húzni az izgalmi állapotot, akkor semmihez se fogható, hatalmas orgazmust lehet okozni.

Sajnos tíz pasiból kilenc nem csinálja jól.

2018. ápr. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És a férfiak még mindig a farkuk mérete miatt aggódnak...
2018. ápr. 26. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!