Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek tényleg nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg nem hihető, hogy engem az indít be?

Figyelt kérdés
... ha egy lány élvezetét tapasztalhatom általam nyújtott dolgok miatt. Mert ilyenkor nem érdekel velem mi történik, hanem amit látok és érzek, szinte az is elég. Ez abnormális?

2018. ápr. 14. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
szerintem ez alap egy párkapcsolatban...
2018. ápr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én elhiszem.
2018. ápr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennek alapnak kellene lennie.
2018. ápr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Eddig a legtöbb lány eléggé rácsodálkozott, hogy jobban szeretek pl nyalni, minthogy ő tegyen valamit velem. Persze az se rossz, de nem az izgat fel leginkább, hogy hűű de jó lenne, ha lesz.pna.
2018. ápr. 14. 21:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves 1-es válaszoló. Szerintem ez nem csak párkapcsolatban normális. Ha érdemleges a lány, és hasonlóan kedves szeretetet , tiszteletet mutat felém mint én irányába, akkor ez természetes, felemelő, nemes érzés.


Aki meg nem érdemes, azzal nem bandázok, nem szexelek.

29D

2018. ápr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5 ös vagyok. Kérdező, én elhiszem neked ;-)
2018. ápr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Boss911 ***** válasza:
Hány éves a kedves kérdező? Mert ha túl kevés, akkor van rá esély, hogy kinövöd, vagy ellustulsz.
2018. ápr. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
42
2018. ápr. 15. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!