Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire hihető, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hihető, hogy egy nagyon szép feleség mellett, engem szeret?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy nem felhőtlen a kapcsolatuk, de a nő még mindig szereti Őt. Ami nekem furcsa, hogy még is velem akar lenni, órákig beszélgetünk a neten akkor is, ha nem vagyunk együtt. Nem vagy sem szép, sem túl okos, teljesen átlagos nő vagyok, éppen ezért olyan hihetetlen számomra...
2016. jún. 5. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudhatod, hogy melyik részleted tetszik neki, engem már fogott meg isteni illat és elragadó személyiség.
2016. jún. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Anno egy kollégám fogalmazott úgy, amikor meglátott egy szép női lábat: na ezt is valaki utálja ha ránéz, lehet.
2016. jún. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan az a kérdés, hogy mennyire hihetsz valakinek, aki épp a képébe hazudik annak, akinek örök hűséget meg egyebek fogadott? Komolyan? És ugye el nem hiszed neki?
2016. jún. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Hidd el, mindenkit un valaki :) Lehet, hogy szép, de egy hisztis nő, aki az idegeire megy az embernek.
2016. jún. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Ugye tudod hogy egy rohadek vagy hogy szerepet jatszol a megcsalasban?
2016. jún. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2016. jún. 5. 17:08
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
A szépség nem jelent semmit.Rájöhetett a pasi,hogy egy átlagos nő értékesebb tud lenni.
2016. jún. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
És a nagy belső értéktől áll fel a farka... :DD Most tényleg ennyi ostoba nő van, vagy csak itt??! A másik szép virág meg a kérdező... szted, mennyire lehet hinni egy feleségét átverő férfinek?????? Gondolkozzatok már csajok egy kicsit.
2016. jún. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mese habbal.

Nálad nyitott kapukat dönget, azért téged fűz.

És hazudik, hogy megdughasson.


Nem szeret. Ha szeretne, elválna.


Rossz a házassága.... persze.

Akkor is válna!

Csak az milyen csajozós duma lenne, hogy "szeretem a feleségem,de idegen pina edzi az embert, ő meg sose tudja meg. Mit szólsz egy laza cumihoz?"

2016. jún. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Megeshet, de nem valoszinu:-))"megis velem akar lenni"....haaaat innen nem ugy tunik, ha veled akarna lenni akkor mar elvalt volna a tobbi csak kifogas:-)))


A legjobb baratom csalj az egyebkent tenyleg gyonyoru feleseget egy helyes kiscsajjal. Ez mar a sokadik kiscsaj, komolyan mire megjegyezzuk a nevuket mar eltuntek a sullyesztoben. A legjobb baratom sosem hagyna el a feleseget, de a szex mar nem mukodik koztuk, viszont a letezo osszes csaj bedol neki.

2016. jún. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!