Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan izgassam fel honnan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan izgassam fel honnan tudom, hogy akarni fog engem?

Figyelt kérdés

Most ismerkedem találkozgatok először egy férfival. Már hosszabb ideje és volt köztünk csók,ölelés,tapizás. Azt vettem észre,hogy nehéz helyzetben vagyok és az adott pillanatban sokszor nem tudom,hogy mivel tudom felizgatni őt. Például ha a nyakát csókolgattam akkor nem jött semmi reakció. Ha megcsókolom az az egyetlen olyan helyzet amikor érzem hogy ez most jó és élvezi,mert olyankor megfogja az arcomat irányít meg érzem egyszerűen,közelebb húz magához. Viszont ha máshol hozzáérek hasa,dereka,simogatom a tarkóját akkor nem látom rajta hogy tetszik-e neki. Nem is tudom igazából mit várok,de elbizonytalanodom,meg nem merek még sokszor megérinteni. Néha az van bennem,hogy rám szól,vagy meglepődik,hogy ott is megérintettem ahol korábban nem. Nekem például tetszik a feneke és szívesen megsimogatnám,de ha nem tetszik neki? Nagyon rá görcsölök ezekre a dolgokra nem tudom miért. Egyedül az ad pici önbizalmat és az bátorít,hogy mindig érzem az erekcióját. Vagyis előfordul,hogy csak csókolozunk és ha átölel akkor bökdösi a hasamat a farka. Ez engem is felizgat olyankor már. Szerintem most már bármikor megtörténhet és akarok is vele szexelni..de izgulok (nem mert fájni fog ) hanem hogy mivel lehet felizgatni? Béna vagyok nem tudom hogy hol vannak az erogén zónái. Hozzákell tennem,hogy kérdeztem már sokszor hogy mit szeret mi esik neki jól,de sokszor azt a választ kaptam,hogy nincsen olyan aminek ne örülne,nem tudok semmit sem elrontani. Azt az egyet tapasztaltam még,hogy szereti ha a melkasán van a kezem sokszor lefogja és ott hagyja. Lehet tetszene neki ha ott simogatom? Vagy nem tudom. Az nem hülyeség?


Én mindenhol megérinteném őt. Viszont az nem feltétlen jelenti azt hogy ő felizgul.


Ti tudtok valamit mondani? Általában mi az amivel fel lehet valakit nagyon izgatni? Mi az ami tetszheg a legtöbb férfinak? Csak mert én nem akarok egyből majd szopni. Hanem kicsit foglalkozni az egész testével stb.


19/L. 23/F.


2018. ápr. 10. 14:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Mármint akarom orálisan kényeztetni is az első alkalom során is. Csak nem azonnal a lényegre térni.
2018. ápr. 10. 14:29
 2/4 anonim ***** válasza:

mindenki más, én pl utálom ha a csaj puszilgat mint egy kisbabát, teljesen lelomboz, én arra gerjedek ha a csaj merész, leteper, elkap, megmarkol, odahúz magához, a cicanyalogatás nem nekem való.


Ez nem erogén zóna függő. Elég egy jó mondat is.


Mondjuk egy olyan hogy:

- nem szeretnél megbXszni hátulról?

de egy olyan mint:

- szerelmeskedni szeretnék

pont az ellenkező hatást váltja ki

2018. ápr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más tetszik. Szerintem csak próbálj kevesebbet gondolkodni ezen és hadd, hogy vezéreljen az ösztön. Ha túl sokat rágod magad rajta, akkor előbb-utóbb ezt ő is fogja látni. Csak hadd, hogy az ár sodorjon magával.
2018. ápr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
Furcsa vagy! Miért nem hagyod, hogy ö izgasson fel téged?
2018. ápr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!