Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent az, hogy akarni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogy akarni kell, hogy továbblépjek, hogy elfelejtsek valakit?

Figyelt kérdés

Elvégre, nem tudom megmondani magamnak, hogy ne érdekeljen, hogy ne hiányozzon, hogy ne jusson eszembe egy csomószor nap közben.

Az akarás mit jelent így? Hogy azt mondogatom magamban hogy "nem érdekel, nem hiányzik, nem is kell" vagy mi?


Még sose kellett elfelejtenem senkit, első ilyen eset, és nem tudom mit kellene csinálnom. :S Tudom, hogy az idő segít majd remélhetőleg, de elvileg akarni is kell, és ha nem akarom akkor sose tudom majd elfelejteni. De mi az hogy akarni?



2015. nov. 18. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Elfelejteni nem tudsz semmit, de túlteheted magad dolgokon. Ezt is meg kell élni. Majd az idő segít amúgy.
2015. nov. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Tényleg ennyi? "Megszokom" a hiányát, és egy idő után nem fog már hiányozni, eszembe se jut majd?

Akkor mi ez a duma hogy "akarni kell továbblépni, különben nem megy" ?

2015. nov. 18. 22:03
 3/10 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Az akaràs azt jelenti,hogy ne süppedj az önsajnàlatba,foglald le magadat. Ès valamiért csak vége lett. Jò dolgok miatt màrpedig nem szokott vége lenni. Na,gondolj arra.

Ilyenkor egy butasàgon csùszhat meg az ember:ha elkezd gondolkodni,hogy "mi lett volna ha..."Ezt felejtsd el.

2015. nov. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekünk el sem kezdődött igazán. Mert egy gyáva idióta, vagy éppen nem is érzett úgy, ahogy mondta. A lényeg, hogy én idő közben beleszerettem.
2015. nov. 18. 22:09
 5/10 anonim ***** válasza:
sokszor a tagadással vonzod magadhoz...de nemtudom..nemiserem a szitut!
2015. nov. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Gyàva idiòta vagy nem is érzett ùgy,ahogy mondta.

Akkor nincs miért szeretned. Ezt az eszed tudja. Ìgy gondolj vissza rà.

2015. nov. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Kifejtenéd egy mondatban mit jelent az "el sem kezdődött igazán " :) mert valami csak volt
2015. nov. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért nagyon nem mindegy mi történt köztetek. Ha nem volt semmi csak beszèlgetés, könnyebb felejteni. De ez a kifejezès inkabb arra utal hogy szex nem volt. De ha csók udvarlás igen, akkor nehéz lesz. De vélemènyem szerint az se tartozik a semmi kategóriaba. Nagyon nem. Gondolom a gyávaság meg arra utal hogy kapcsolatban van de miattad nem dobja el. Ciki.
2015. nov. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát hihetetlen vagy "0000000" :D

Azért nem írtam le éjjel a sztorit, mert fáradt voltam és mentem aludni, reggel meg dolgozni...


Nem kellene ítélkezni, csak azért mert nem kapsz AZONNAL választ.

2015. nov. 19. 11:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor írd le, engem érdekel ☺
2015. nov. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!