Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a legjobb módszer arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb módszer arra, hogy elfelejtsek valakit?

Figyelt kérdés

Ismerkedjek más pasikkal? Próbálkozok vele, de nem igazán tereli el a figyelmemet, sőt... A barátok is csak pár órára. A sport sem igazán. A tanulás az egyetlen, de most persze nyár van...


Mit csináljak? :(


19/L


2015. júl. 14. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok egy lánnyal. Már az sokat segít,ha nem látom, mert ha igen, nagyon beborulok. :( A viszonzatlanság a legrosszabb, mert te lehet hogy nagyon úgy érezted, hogy csak vele, és ehhez képest ő pedig nagyon nem... Nem vagyok én sem előrébb, nekem is ez a bajom, se sport, se hobbi, utazás meg pláne nem... egyedül. Nincs kinek megmutatni, meg ha utazom is, úgy vennék neki valami szuvenírt. :(

Alapban a társkapcsolat hiányzik, nem vagyok elveszve, csak azért nem mindegy kivel kerül össze az ember. Csak a szükség miatt hülyeség beleugrani.


Ahogy írsz magadról, úgy tűnik nagyon szeretted. Az sem kárpótolna, ha jönne egy ugyanilyen szimpatikus valaki, csak tőle megkapnád azt, amit szeretnél?

2015. júl. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnálom, akkor te sem vagy jobb helyzetben. :((


Igen, megszerettem, és nem igen találok egyelőre még egy ugyanolyan embert.

2015. júl. 14. 11:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak ismételni tudom.. ugyanígy vagyok. Akárhogy nézek körbe (pedig nem vagyok olyan, hogy akarjak mindenáron valakit), de senki nem üti meg azt a szintet, amit ő. És nem külsőleg. Egyszerűen olyan érzés volt, hogy ő az egyetlen. Pedig mindig hülyének néztem azokat, akik így nyilatkoztak, aztán tessék ugyanígy vagyok most én is. :) Nem értem, valaki hogy tud így betörni az ember lelkébe, mintha azóta a többi ember csak bábú lenne, és mintha ő lenne az egyetlen nő a földön. Annyira fura ez. Nem tudom hova tenni, és az egészet nem értem, és képtele vagyok elhinni, hogy ebből nem lesz semmi. Olyan érzés volt, mintha ez végzet lenne, hogy ennek meg kell történni. Ismerős helyzet?
2015. júl. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos ismerős. :((
2015. júl. 14. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!