Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Squirt ujjazás közben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Squirt ujjazás közben?

Figyelt kérdés
Párom elég jól csinálja, amit csinál. :D Olyan orgazmusom szokott lenni, hogy beleremegek, viszont sokszor félbe szakítom mert a squirtól félek. mivan ha az csak bepisilés? Férfiak hogy álltok ehhez a hegyzethez? Ha a lány annyira élvez, hogy nyalással összekötött ujazás közben "squirtingelne"?

2018. febr. 18. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz lenne leírni a spriccelve élvezés szavakat?
2018. febr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugye, nem mondod komolyan, hogy nem tudod a kettőt megkülönböztetni? :)
2018. febr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A viták előtt: Nem bizonyított h vizelet lenne. De az ellenkezője sem. Amit tapasztaltam: Olyan a szaga, mint... És onnan jön ki, ahonnan.

Engem a spriccelős nem izgat jobban, mint egy sima női orgi. Exemmel ez szokatlanul nagyon jól ment, mert ő erre "hajlamos", az én cerkám meg alkalmas. Érdekes h olyankor ponthogy nagyon kitágult a nunija pár másodperces.

2018. febr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 icu75 ***** válasza:
100%
Én is hajlamos vagyok rá, épp ezért üres hólyaggal szoktam szexelni, ne keveredjen bele semmi. Pisi szagot nem éreztem. Punciszag
2018. febr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok ki zuhanyozás közben, vagy csak állva a fürdőszobában. Utána el tudod dönteni, hogy ágyban is elengeded-e magad?
2018. febr. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejönne 😉
2018. febr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%

Én azt vallom, hogy

1. aki bármilyen okból visszatartja, az hü....e :-)

2. minden nő képes rá, csak a pasi kell hogy értse a dolgát

3. Ujjazva a legjobb, hiszen akkor premierben látható a szökőkút hanyattfektetve, bár a lány popsiját ilyankor felhúzóm magamra, mármint a combjaimra ahogy térdelek vele szemben.


A múltkor is az egyik szeretőmnél voltam, nem hazudok isten bizony, pontosan 2,5 óráig nyaltam-ujjaztam-dugtam és kb 15x spriccelte el magát :-), ebből jópárszor majdnem a plafonig ment és a falon landolt párszor :-) Aztán én pisiltem a mellei közé, és bele a puncijába is :-)

Utána kimentünk a fürdőbe, én a kádba térdeltem, ő felguggolt a kád két szélére és kb fél percig nyílegyenes sugárban lőtte a farkamat pisilve.


Jaaaa, és ő már 36 éves, vagyis nem itélkezik és óvatoskodik öntudatból, meg hú de cikiből, hanem élvezi azt ami jön. Mindehhez van 164cm-39kg kombója :-)


Úgyhogy kedves tini és 20-onéves lányok, nem kell visszatartani, hogy jaj mi lesz stb stb alapon, mert őrült élményektől fosztjátok meg magatokat. És majd pl. 27 évesen elengeditek lazán és akkor jöttök rá, hogy milyen hüly...k voltatok eddig :-)

2018. febr. 19. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%

És mindezt bármikor bárkivel hajlandó vagyok megismertetni, élveztetni, akár teljes inkognitóban természetesen, garantáltan diszkréten és kultúrált hozzáállással, mindennemű önzés és így szexpartnerkeresési szándék nélkül.

(arra millió és más egyéb hely van, ha akarnám megtehetném :-)

2018. febr. 19. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
Eddig minden nőnél sikerült elérnem, nagyon élvezték :) 34F
2018. febr. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A legtöbb nőnél ujjazással a legkönnyebb előidézni.


Én pozitívan állok hozzá, de nem veszélytelen dolog, mert a nő őrült módon tud ragaszkodni ahhoz a férfihoz, aki meg tudja spricceltetni.

2021. szept. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!