Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ti hány évesen? Részlet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti hány évesen? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Hány évesen nyaltak ki először? Hány évesek voltatok amikor először farkat kényeztettetek? Első szex mikor volt? Most hány évesek vagytok?

2018. ápr. 21. 09:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

16 évesen volt minden.

Először egy fiúval volt tapizás, ujjazás, és szopás. Aztán egy másikkal történt meg a szex, előtte 69, szóval akkor nyaltak ki először.

2018. ápr. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
14 évesen nyaltak ki, az első szopi is akkor volt. szex 15 évesen. Most 18 vagyok.
2018. ápr. 22. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
szingli csaj írhatna f/22
2018. ápr. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

12 evesen nyaltak ki eloszor, ugyanakkor szoptam is de a szuzimet nem akartam ilyen hamar elveszteni igy az mar 13 eveaen tortwnt meg

Most vagyok 18

2018. máj. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
14,14,14. Most 24
2018. máj. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Jó sok ribi van itt.😄 12-13 évesen már szexre vágynak... Jó ég.

18 vagyok és még mindig szűz.XD

Nem azért, mert nem lett volna lehetőségem szeretkezni. Lett volna, csak nem éltem vele.

2018. máj. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
43%
16os tudom hogy engem ribiztel le a jo k anyad!! Azert mert 12 evesen mar azoptam is kinyaltak egy buliban mar rogton rosszabb ember vagyok mint te?? En errttebb voltam akkor mint sok 16 eves en mar akkor dolgoztam es aajat penzbol vettem a ruhaimat es fizettem a bulinat ugy ereztem egy kis szorakozas jar nekem de latom jobban tudod te rohadt ribi
2018. máj. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
16-os, arról nem mi tehetünk, hogy lassabban érsz, mint az átlag. 12 valóban korai, de az sem normális szerintem, ha valaki kb a férjére vár a szüzességével. Ez csak szex...
2018. máj. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Szép, mondhatom.:)

Igen, én lennék a 16-os.

Nem, nem tartom magamat későn érőnek.

Lehet, hogy nem volt szép húzás tőlem sem, hogy leribiztelek, de egyszerűen az ilyen viselkedés ribis. Akkor is, ha te esetleg mégsem vagy az...

És persze, a te életed, de én ezzel nem dicsekednék...

Én viszont büszke vagyok rá, hogy 18 évesen szűz vagyok. Nyilván tudom, hogy nem ez a megszokott, de hagyjatok már a "12 évesen krvára érettebb voltam, mint te 16 évesen" dumákkal...

Mint mondtam, lett volna rá lehetőségem, hogy szexeljek. Több is. Nyilván valami oka van, hogy nem tettem.😅

Erről ennyit.

2018. máj. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Az ilWn ribiket teptem meg anno a lakotelepen hallod velem ne jatszal
2018. máj. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!