Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 20 évesen késő lenne elkezdeni...

Stevy kérdése:

20 évesen késő lenne elkezdeni egy sportot verseny szinten csinálni? (Elsőre tudom érthetetlen, részletek lent. )

Figyelt kérdés
Mindig is nagyon jól fociztam de sajnos kisvárosban nőttem fel ahol nem volt semmiféle lehetőség arra, hogy eljárjak fociedzésre. Most 20 évesen kerültem fel egy nagy városba az egyetem miatt és mindig is el szerettem volna érni valamit a sportban! Imádom egyszerűen a kihívásokat, a folytonos teljesítménykényszert, a versengést a hajtást tehát ha lehet így mondani akkor engem mérkőzésekre, versenyekre teremtettek. A kérdésem az, hogy szerintetek hogyan indulhatnék el az utamon? Hogyan kezdhetném el? mert valószínű, hogy ide a helyi csapattal nem tudnék edzeni hisz ők már rendes U21-es fizetett stb játékosok, oda fel kéne jutni.. Szóval a kérdés, hogy hol kezdhetném el ennyi idősen? Vagy engedjem el az egészet már mindegy ilyen idős korban?
2016. ápr. 9. 15:30
 1/2 Cortez70 ***** válasza:
0%
Élsportoló focista már nem leszel. Hobbiból nyomhatod kisebb csapatokban.
2016. ápr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet te leszel a következő Jamie Vardy... De Dimitri Payet-nek se semmi a története :). Ha van olyan szintű tehetséged és bele tudsz rakni mennyiségileg és minőségileg annyi munkát és úgy összetudsz hangolni minden komponenst, akkor még akár náluk is jobb lehetsz, pedig ők is a PL idei legjobb játékosai közt vannak. Szóval semmiről se vagy egyértelműen lekésve, bár hátrányból indulsz, ami akár ledolgozható. Ki tudja?


De hobbiból mindenképp nyomhatod, ha tényleg ennyire élvezed, akkor csináld is, hajrá!

2016. ápr. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!