Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy barátnőm aki 12...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm aki 12 évesen fekudt le valakivel! Kérdésem hogy ez befolyásolhat valamit? ⬇lent vannak a részletek

Figyelt kérdés

Az van hogy van egy barátnőm aki 12 èvesen le feküdt egy fiúval.1.Szerintetek ez normális?

Most pedig elegge "agybabújok bárkivel csak legyen valaki" 2.Szerintetek ez össze függèsben lehet azzal hogy szerintem korán kezdte?


Lecci válaszoljatok 2 kèrdèsemre. Előre is köszi.



#barátnő #Korán èrès
2017. okt. 30. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Nem szerintem tok oke en mar 8 evesen agybabujtam minden stricim szerint ez a norm
2017. okt. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Lehet. Szerintem nem komolyodott meg még eléggé.

Vannak olyan emberek (akár fiú, akár lány), akiknek a kapcsolatot, vagy ha úgy tetszik "járást" másképp fogják fel.

Nekik ez olyan mint az átlagembernek a randi. Náluk előbb van egy csók, sőt akár a szex is. Náluk ez az ismerkedés folyamata. Nem szépen lassan alakul ki, hanem egyből a közepébe vágnak, hogy mi hogy megy, és idővel kiderül hogy a magánéletben mennyire tudnak együtt lenni.

(Egy lány osztálytársam mesélte ezeket, aki hasonló "taktikát" alkalmaz. Én fiúból vagyok, úgy hogy hiszek neki. :D)

2017. okt. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Modeler ***** válasza:
100%
Manapság elég sokan kezdik ilyen korán felfedezni a szexuális örömöket ami véleményem szerint elég elszomorító. Vannak akik beleesnek ebbe a csapdába, hogy fiatalon megtudják milyen a szeretkezés és nem képesek tovább látni ezen a libidóködön és keresik rá a legjobb partnert. Hosszú távon nem lesz egészséges mellékhatása.
2017. okt. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszök minden kedves válszt.
2017. okt. 30. 22:22
 5/6 anonim ***** válasza:

A szülei biztos hogy rossz példát mutattak neki, nem védik elegge, nem szabják meg mit nézzen, mit olvasson ilyesmik. Az egész családja nem lehet tisztában azzal hogy ez mennyire beteg dolog.

Talán még szeretet hiánya is van, lehet a szülei egyáltalán nem foglalkoznak vele, így azt gondolja ha talal egy fiút, ő majd szeretni fogja és úgy minden oké lesz, de látod ez nem így lett.

Amikor majd rájön ennek a sujara, akkor fogja magát nagyon savazni

2017. okt. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem izgat
2017. okt. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!