Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hiszik azt a férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a férfiak, hogy szerencsétlenkedve is lesz barátnőjük?

Figyelt kérdés
Vannak, akik legalább jó testtel rendelkeznek a bénázás mellé. Azonban van a tényleg nagyon hátrányos kategória, aki kövér, semmi érdeme az életben és a jelleme is egy kisfiúéval vetekszik. Alapvetően a szexben is a férfi a domináns, merev pénisz nélkül nincs semmi. Másrészt minden nő választhat sokkal életrevalóbb férfiak közül is, nem kell leragadnia egy nem jól kinéző, jövő nélküli férfi mellett, aki a szerencsétlenségét introvertáltságként adja el.
2018. ápr. 19. 21:02
 1/7 Ramone ***** válasza:
45%

Mert mindenki elhiszi azt hogy alanyi jogon jár neki a szex ... Ami nem igaz (a természet szelektál hála az égnek)

Az embernek alanyi joga van boldognak lenni de ha valaki úgy gondolja hogy neki a szex az egyetlen boldogság az megsértődik ha nem kap puncit


Más kérdés persze a másik oldal is hogy egy két nő is az a kategória akikhez bottal nem nyúlnèk hozzá de ők minimum egy Brad Pittet várnak a semmire... Az ember gyarló és ostoba lény ezért kell jobban értékelni a sárban a gyöngyszemet

2018. ápr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszik. Pont ezért szerencsétlenek és bénák. Aki elhiszi, hogy ezt a csajt megszerzi, az nem ilyen.
2018. ápr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
21:08 : Aki férfi létére a kövérsége mellett még egy gyenge jellemmel is bír, szerintem egy nő szemében sem férfiként jelenik meg. Az élete unalmas, hobbija nincs, eredményei nincsenek, pénze sincs. Barátnő azért kellene neki. Azért, hogy őt is lehúzza a semmibe?
2018. ápr. 19. 21:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Az irigy "jó" pasi kérdése.Lol?
2018. ápr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Rengeteg fajta ember van.

Van aki szépnek,okosnak, erősnek tartja saját magát és igaz is. Van akinél ez nem igaz és mégis. Van aki csak szépnek, vagy okosnak és szintén lehet igaz, vagy kevéssé igaz.

Van aki semmi jót nem lát magában, és nem téved, de nem zavarja. Van akit zavar, de mégis úgy marad. Van aki változni akar, és nehezen megy, van akinek könnyen.

Van akinek bárki jó, van akinek konkrét elképzelései vannak, van akinek senki se jó.

Ha kihagytam csoportokat, nyugodtan írjátok meg.

És ha valaki meg akarja őket érteni, beszéljen egyik másik csoport tagjaival.Legalább is szerintem.

Amúgy meg mi ez a "érdeme az életben" és a " jövő nélküli" ? Mindenkinek vannak érdemei, csak van akinek csekélyebbek, míg másoknak átlagosabbak, míg ritkán magasabbak, és egész ritkán kiemelkedőek.

Ugyan ez a jövőjük fényességével.

Persze biztos könnyebb lenézni bizonyos csoportokat, mint megérteni.

2018. ápr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

én nem hiszem hanem tudom.


nincsen csajom, pedig lehetne. Egyszerűen nincs rá szükségem.

2018. ápr. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert ők is szeretnétek barátnőt.

Az egy másik történet, hogy ezért mit tesznek vagy mit tudnak felmutatni.

2018. ápr. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!