Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a férfiak akiknek sokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak akiknek sokkal szebb a barátnőjük mint amilyen jó pasik Ők, azok hogy tudnak komplexus mentesek lenni?

Figyelt kérdés

Látok sok ilyen párt, ahol a fiú/férfi felszabadult...

Viszont hozzám is közelednek rendszeresen sokkal jobb csajok/nők és én nem tudok ilyenkor normálisan viselkedni.

Egyrészt izgulok is, de ami jelemzőbb hogy kínosan érzem magam. Pedig ez nem egy logikus érzés, mert Ő közeledik, teljesen magától!

De mégis ilyenkor úgy érzem mintha a lehető legázabb pasi próbálkozna be a legdögösebb csajoknál, a lehetőbb leggázabb módon.

Meg ha kapcsolatot kezdenék egy sokkal jobb lánnyal, akkor tuti komplexusaim lennének, meg talán féltékeny lennék...


2018. márc. 25. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Láttam ilyen párt. a csaj gyönyörű baba arcú szép nagy szemekkel csinos alkat és a pasija hát nem a legszebb arcszerkezetű jó nagy görög csontos orra van ami rontja az arcképét főleg hogy beeset arca van. Ja a pasinak se kutyája se macskája se kocsija se pénze semmije nincs. Még is együtt vannak és van egy meseszép 2,5 éves lányuk

pedig a lányt ismerem régről és egy világi ribizli volt arról volt híres h az össze pénzes falloszba beleült buliból buliba ment fszról fszra 14 éves korától....

most 22 éves

24N

2018. márc. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

A barátom is ezt gondolta magáról, hogy biztos én "túl jó" lennék hozzá, pedig teljesen helyes kinézetű srác, szerintem nagyon is jól néz ki, nem is értem miért becsüli ennyire le magát, azt javaslom az ilyen "komplexus"-ban szenvedőknek, hogy ha már egy jó nő közeledik feléjük akkor higgyék már el magukról, hogy jó pasik, lehet félénk egy pasi, nekem pont bejön ez a barátommal, hogy félénk, sőt egy csóktól is konkrétan el tudott élvezni az első találkozásunkon, pedig alapjáraton nem egy gyors tüzelő ezt ki tudom jelenteni viszont akkor ennyire nem volt még tapasztalata sem és önbizalma sem, nekem sem volt tapasztalatom de sikerült önbizalmat önteni belé, szerintem simán csak törődjetek bele a "szomorú" igazságba, kelletek a nőknek mert megnyerő a külsőtök, ennyi ;)

17/lány

2018. márc. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eddzened kellene egy kicsit önbizalomra :)
2018. márc. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3-as, nem magamra mondtam, hogy jó nő de mivel gondolom én egy idősebb pasi írta ki a kérdést ezért valószínűleg hozzá ilyenek közeledtek, meg mi alapján lúzerezed le?

Ha nekem tetszik akkor nem fogom a te véleményedre formálni... ;)

2018. márc. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Az én párom is igy volt sokáig vele, mivel én mondjuk egy 8-9es nö vagyok, ö meg egy 4-5ös pasi. Nekem a lelke tetszett meg és ezáltal megszépült a külseje is. Viszont formálgatom, ez tény. Kell egy kis nöi kéz hozzá, h még jobb legyen. Ráadásul azok a pasik, akik mondjuk külsöleg szintén 8-9esek, pont hogy beképzeltek, bunkok, félő, h megcsalnak, szoval maradok a nagyon jo lelkü kis ötösömmel. 😚
2018. márc. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak szerintem égbekiáltóan szánalmas, ahogy pontozgattok?
2018. márc. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!