Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány éves korig ajánlott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korig ajánlott elveszteni a szüzességet fiúknak?

Figyelt kérdés

És hány éves kor felett ciki, ha valakinek nem volt még barátnője?


Én 20 évesen vesztettem el, de csak egy egyszeri alkalom volt.

Barátnőm nem volt még, 21 éves vagyok.


Légyszíves normálisan válaszoljatok!

Köszönöm!


2018. ápr. 19. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem olyan 17 felett már kinéznek a gimiben a haverok és összebeszélnek mögötted. Ja olyan 17-et mondanék.
2018. ápr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Nincs olyan, hogy mikor ajánlott elveszíteni.
2018. ápr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
10p1
2018. ápr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom pontosan, de a háziorvosnál tudsz érdeklődni ezügyben.
2018. ápr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19 éves voltam mikor először voltam csajjal úgy, de előtte volt már minden más. Nincs olyan, hogy mikor érdemes elveszteni, nálam annyi volt hogy annyira nem érdekelt a csajozás el voltam nélkülük is, pedig nem tartom magam rossz pasinak. Viszont utólag bánom, hogy 16-7 évesen nem voltam csajozósabb és kimaradt mondhatni az a korszak, de akkoriban nem bántam, inkább csak így utólag. :) 19 éves korom után volt az első komolyabb hosszú kapcsolatom.
2018. ápr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szüzesség elvesztése nem gáz 20-22 éves kor körül. Utána már azért elgondolkodnak az emberek az illetőről, hogy nincs-e valami beütése. Viszont akkor is, ha 21 évesen még nem volt az illetőnek barátnője. Szóval a kérdés az, hogy tudod-e magad külső szemlélőként nézni és megmondani, hogy mi a baj veled. Én sem voltam se nagydumás, se szépfiú tinédzserként, de azért 15 évesen már barátnőm volt.
2018. ápr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aki 18 évesen nem megy el prostihoz ha nem jön össze semmi, az idióta.
2018. ápr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!