Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány éves kortól ajánlott...

Hány éves kortól ajánlott elveszteni a szüzességet?

Figyelt kérdés

Egy par osztalytarsam mar lefekudt es en nem tudom h mit tegyek....orulten szerelmes vagyok egy sracba es o is nagyon szeret engem...mind a ketten meg szuzek vagyunk es mar volt szo arrol h lefekudjunk...o azt mondta h csak akkor megy bele a dologba ha en is akarom es ha keszen allok szoval nem erolteti...Mit tegyek?? O 17/F en meg 16/L

Elegge keszen allok csak attol felek h ez meg tul korai...

Segitsetek!!! Tul kori lenne??


2009. okt. 30. 07:34
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Ezzel kapcsolatban nincsenek megfelelő tanácsok,valóban mindenki,ahogy érzi! A fiúd legalább korrekt,nem erölteti rád magát! Ha már úgy érzed,h elég érett vagy ehhez,szted a pasit és bízol benne,akkor én csak drukkolok :O) Ha mégsem,akkor sem késtél le semmiről,ne tedd magad befolyásolhatóvá az oszt.társaid által! Ha megtörtént és pozitív élményeid lesznek,akkor fogod majd erezni igazan,h érdemes volt e :O) de mindenképp olyan pasival veszítsd el,aki hozzád közel áll és évek múltán is kellemesen emlékszel vissza rá :O) !!!
2009. okt. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
koszonom szepen
2009. okt. 30. 07:45
 3/16 A kérdező kommentje:
meg egyet kettot meghallgatok de az elobbi nagyon hasznos volt
2009. okt. 30. 07:45
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
Én 24 éves voltam de nem bánom hogy vártam vele:))
2009. okt. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
függ attól h. mióta vagytok együtt... mert azért sztem a féléves, egyéves évforduló az ideális alkalom.
2009. okt. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
5 honapja...nyar elejen ismertem meg, aztan kiderult h egy suliba jarunk s akkor minden szuneten talalkoztunk s eggyutt jarunk julius ota
2009. okt. 30. 08:30
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg szeretitek egymást, és elég érettnek érzed magad, nem csak túl akarsz rajta esni, akkor hajrá! :) De a védekezésre mindenképp ügyelj. Beszélj anyukáddal is. Lehet, hogy cikinek fogod érezni, de akkor is beszélj vele. Én 17 éves voltam mikor elvesztettem a szüzességem, a fiúval 8 hónapja jártam akkor és még mindig együtt vagyunk. Nem bántam meg egyáltalán. :) Mielőtt megtörtént beszéltem anyukámmal, és egyáltalán nem volt vészes a dolog (mondjuk mi nagyon jóban vagyunk), elmondta, hogy szerinte mi a megfelelő védekezés és azt is felajánlotta, hogy kicsit felvilágosít a témában, de én azt visszautasítottam, akkor már elég sok mindent tudtam a szexről.

Neked kell elöntened, hogy ő az akire egész életedben emlékezni akarsz majd vagy sem. Ha a barátod tényleg addig vár, amíg késznek érzed magad a dologra, akkor nem kell elsietned a döntést, várhatsz akár még néhány hónapot ha még bizonytalan vagy, és ha akkor is együtt vagytok akkor meglátod, hogy mit is szeretnél. Ne azért menj bele, mert a barátnőid már megtették. Nekem néhány barátnőm nagyon megbánta az első alkalmat...

Mindenesetre sok sikert kívánok!

19/L

2009. okt. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

én 15 voltam, a barátom 17. 1 évet várt rám, és azóta is együtt vagyunk, szóval egyáltalán nem bántam meg. mindketten szüzek voltunk egyébként.

én csak annyit tudok neked mondani, hogy ha te úgy érzed, akkor tedd meg. szeretitek egymást, nem 13 évesek vagytok. csak védekezzetek is! :-)

amúgy mióta vagytok együtt?

20/L

2009. okt. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
semmi mástól nem fugg, csak, h akarjátok -e ... olyan nincs, h ennyit meg annyit kell várni....
2009. okt. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
26%

Dehogy nincs. Mert pont hogy azt nem tudja a kérdező, hogy akarja-e. És ez nem olyan téma, ami ahogy esik, úgy püffen.

Nem könnyű mostanság, mert semmi támpont nincs a fiataloknak ebben a kérdésben, ahogy az előző válasz is mutatja: rád van bízva, minek vársz, meg minek kérsz tanácsot.

Arra számíts, hogy ha lefekszetek, nincs visszaút, az ember őrülten kívánja a heti 4-5 alkalmat fiatalon. Meg tudjátok ezt oldani kulturált körülmények között? A fogamzásgátlásról gondoskodni kell, de nem véd teljesen szinte csak a tabletta, ha minden nap beveszed. Az óvszer magában ehhez gyenge dolog, és nem is olyan vele szeretkezni, mint nélküle (tapasztalat). Én még várnék a tabletta szedéssel, fiatal vagy még hozzá.

Én azt tanácsolom, várj még. NEM MARADSZ LE SEMMIRŐL. Én 20 évesen vesztettem el, nem bánom, hogy nem korábban. Az idő megmutatja azt is, milyenné fejlődik a kapcsolatod a barátoddal. Attól ne félj, hogy emiatt elhagy, ha normális srác, nem fog, ha meg tényleg elhagy, nem lett volna érdemes lefeküdni vele, mert nem érdemli meg.

Lehet, hogy túl keményen hangzik amiket leírtam, de ennél alább adni, meg a mai világ hülyeségeire hallgatni nem szabad. Az én időmben is hamar lefeküdt a lányok egy része, ma ők engem irigyelnek.

Tarts ki ameddig tudsz. Meglátod, megéri.

2009. okt. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!