Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyi idő után "ajánlott"...

Mennyi idő után "ajánlott" elveszíteni a szüzességet?

Figyelt kérdés

17/L vagyok, nem rég jöttem össze az első barátommal 18/F.

Nagyon kívánom őt meg minden, de azért még szüz vagyok és nem igazán tudom meddig várjak, vagy megtegyük e egyáltalán mert a barátom most ősszel megy majd egyetemte, messzire koleszba és csak hétvégén lenne otthon (másik városban is élünk).

Szerintetek? Megéri elveszíteni vele, ha igen naggyából mennyi idő után, vagy még ne?



2014. febr. 2. 22:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2 hónap.
2014. febr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ahogy érzed, nehogy már mi döntsük el... esetleg megdöntünk^^
2014. febr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Trvényileg már 12 éves kortól el kell...
2014. febr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ja, és nyáron is nagy ritkán lenne csak időnk egymásra.
2014. febr. 2. 22:11
 5/14 anonim ***** válasza:
50%

Ha kívánod és Ő is kíván, és semmi ellenérzésetek nincs ezzel kapcsolatban, akkor nehogy elszalaszd a lehetőséget :) Hidd el, megéri :) Amúgy szerintem olvass alaposan utána, meg légy türelmes és toleráns :)


A kommunikáció mindennek az alapja. Sok sikert!!


20/F

2014. febr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem döntést kérek, csak tanácsot meg véleményeket. :)
2014. febr. 2. 22:13
 7/14 anonim ***** válasza:
2-3hónap
2014. febr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Ne azért veszítsd el a szüzességedet, mert a barátnőd is elveszítette ilyen idős korában. Ha igazán mély érzések kötnek össze benneteket, akkor viszont ez nem kérdés. Ha viszont kérdés, akkor szerintem nem sok minden köt össze benneteket, és "csak úgy" ne tedd meg.
2014. febr. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nincs időhöz kötve! Amikor úgy érzed, hogy egy csepp kétséged sincs afelől, hogy tényleg akarod, teljesen biztos vagy abban, hogy a fiú is tényleg szeret, nem csak a tested kell neki, és maximálisan bízol benne!
2014. febr. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne időben gondolkozz, hogy már 2-3-6 hónapja együtt vagyunk akkor már le kell feküdni. Semmit sem kell.

Ezt érzed.


ÉS a szex nem csak abból áll, hogy beléd dugja. Bocsi a nyers fogalmazásért, de a szex az első csóktól a simogatáson keresztül, a kényeztetésen át az aktusig minden beletartozik.

Jó vele? Szereted ahogy simogat? Ügyes a keze a szája? Ha igen jó. De ettől még biztosan magadba akarod fogadni?

Amikor már kevés lesz a keze, a szája, és már a jelenlététől az illatától a hangjától elázik a bugyid, na akkor "ajánlott" elveszíteni. Akkor már teljesen kész leszel rá.

Csak azért mert már együtt vagytok és le kéne feküdni. Nem nem kéne. Ha nem lennél szűz akkor sincs olyan, hogy hányadik randin kéne dugni elsőre. Amikor akarod. A fiúk már a -1-ik randin megdugnák a lányt. :) Így aki mérvadó, az te vagy. Te mikor akarod? Hol? Hogyan?

Dönts belátásod szerint, csak gondolj arra, hogy ha 20-30 év múlva visszagondolsz rá, kellemes emlék lesz, vagy egy kellemetlen muszáj emlék amit a halálodig cipelsz majd magaddal?

2014. febr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!