Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyi idő után "ajánlott"...

Mennyi idő után "ajánlott" elveszíteni a szüzességet?

Figyelt kérdés

17/L vagyok, nem rég jöttem össze az első barátommal 18/F.

Nagyon kívánom őt meg minden, de azért még szüz vagyok és nem igazán tudom meddig várjak, vagy megtegyük e egyáltalán mert a barátom most ősszel megy majd egyetemte, messzire koleszba és csak hétvégén lenne otthon (másik városban is élünk).

Szerintetek? Megéri elveszíteni vele, ha igen naggyából mennyi idő után, vagy még ne?



2014. febr. 2. 22:09
1 2
 11/14 anonim válasza:
Nyugottan megtehetitek csak huzzon gumit a srác.
2014. febr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
29%
szerintem félév
2014. febr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Ne siessetek el es szerintem tudja egy szulo hogy mire keszultok mert ha felre sikerul valami neki elmondhatjatok..sajat tapasztalat alapjan
2014. márc. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát köszi a kommentek, de a fiu alig 1 hét után dobott az ex-ért akiről minden féle csunya, rossz dolgot összehordott. Nem értem a csávót.. De nem történt köztünk semmi szerencsére, 1-szer csókolóztunk és annyi.
2014. márc. 31. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!