Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti engednétek a helyemben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti engednétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Az alapsztori kicsit lerövidítve: Van egy fiú, akibe szerelmes vagyok, régen ő is komolyat akart tőlem, de aztán mégse. Ezt megbeszéltük, azóta is barátok vagyunk, néhányszor lefeküdtünk egymással, de én még nem léptem túl rajta, továbbra is szeretem.

Neki az anál a mániája, kb jobban szereti, mint "hagyományosan". Kétszer kipróbáltam vele, de nem jött be. Nem fájt, meg nem utáltam, csak szimplán nem élveztem. Most felhozta, hogy "még mindig nem vagyok nyitott popsi témában", és szerintem az lenne az egyetlen lehetőségem, hogy ideig-óráig közel kerüljek hozzá, ha engedném az anált. Szeretnék vele lenni, lefeküdni vele, csak nem popsiba. De nagyon úgy néz ki, hogy más lehetőség nincs. Szerintetek?



2018. ápr. 16. 23:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben én keresnék egy olyan pasit, akivel a szex is jó meg minden más is. Ezt meg hagynám a fenébe.
2018. ápr. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Csak úgy süt a kognitív disszonancia az összes válaszodból.
2018. ápr. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
37%
Jé egy írni tudó élvező lyuk! Gyakoribb állatfaj,mint hinnénk. Itt látható. Szánalmas és mentegeti magát,de úgyis tudjuk ő mi. Maradj csak a csávó alatt. Nagyon illetek egymáshoz. Hosszú és bonxolult lenne elmondani miért,de legyen elég annyi,hogy csak tologatni vagy jó. Nameg néha elmondja,hogy barátok vagytok. Valóban. Ő az első és hátsó lyukad barátja.
2018. ápr. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Durván kihasználja a helyzeted, nem értem mi a francnak akarnál egy ilyen ember közelében lenni. Ez így nem szerelmeskedés, hanem kikormol és ennyi.


Azt csak magadnak találod ki, hogy nem vagy jó senkinek.

2018. ápr. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ha komoly kapcsolatot szeretnél vele, akkor a helyedben nem engedném meg neki. Keressen mást.

Ha belemész egy laza kapcsolatba, ami nem fog sokáig tartani, akkor csak úgy engedném (ahogyan már előttem is írták), hogy először elégítsen ki, menjen punciba, aztán mehet popsiba is. Ha mindketten lazán veszitek, akkor ez működhet.

17L

2018. ápr. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

a fordított szituáció mikor a pasi csak azért vesz a lánynak mindenféle drága ajándékot, mert az egyetlen esélye, hogy lefeküdjön a lánnyal.

te pedig belemész olyan szexbe amit nem akarsz, csak hogy megszerezd a pasit.

szerinted ez kapcsolat így?

2018. ápr. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

#14: Az előtted válaszoló is megmondta, hogy nem kellek senkinek...

#16: Nem, szerintem ez nem kapcsolat. De sehol sem írtam, hogy annak venném.

2018. ápr. 17. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!