Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, engednétek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, engednétek, hogy a párotok a talpatokra élvezzen?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 4. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Szoktam engedni
2018. ápr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Ha ez örömöt okoz neki, akkor persze
2018. ápr. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%
Kizárólag zokniban vagyunk még szeretkezés közben is, mert undorodok a lábaktól. Szóval nem. Fujj. Gusztustalan. Sose értettem a lábfestisisztákat
2018. ápr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Beteg..de ha őt ez boldoggá teszi simán
2018. ápr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Tőlem...
2018. ápr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17%
Ha ez a vágya... Hát legyen. Amig nem akarja a saját lábát a számba dugni,addig azt csinál amit akar.
2018. ápr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
nem annyira extrém dolog. mondjuk engem teljesen hidegen hagy sajnos, de ha neki ez annyira fontos, hagynám, persze. nem is igazán érte meg azt aki párkapcsolatban él és ennyit sem "vállal be", kivéve a persze a 3. válaszolót, aki undorodik a lábaktól. ilyen is van, ezt is el kell fogadni, de azért meg kell hagyni ez sem mindennapos, hogy valaki írtózzon ilyesmitől.
2018. ápr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!