Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti engednétek a helyemben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti engednétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Az alapsztori kicsit lerövidítve: Van egy fiú, akibe szerelmes vagyok, régen ő is komolyat akart tőlem, de aztán mégse. Ezt megbeszéltük, azóta is barátok vagyunk, néhányszor lefeküdtünk egymással, de én még nem léptem túl rajta, továbbra is szeretem.

Neki az anál a mániája, kb jobban szereti, mint "hagyományosan". Kétszer kipróbáltam vele, de nem jött be. Nem fájt, meg nem utáltam, csak szimplán nem élveztem. Most felhozta, hogy "még mindig nem vagyok nyitott popsi témában", és szerintem az lenne az egyetlen lehetőségem, hogy ideig-óráig közel kerüljek hozzá, ha engedném az anált. Szeretnék vele lenni, lefeküdni vele, csak nem popsiba. De nagyon úgy néz ki, hogy más lehetőség nincs. Szerintetek?



2018. ápr. 16. 23:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem úgy csináld, ahogyan élvezed. Ha az anált nem élvezed, és a másiknak nem is célja, hogy élvezd, akkor ne csináld.


28f

2018. ápr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megválaszoltad.No anal,no sex.
2018. ápr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A kérdést se értem. Csávókámnak nem kellesz, max egy pukkantós játékra. Minek mennél bele úgy mégis ?
2018. ápr. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek, ne alázd meg magad ennyire! Hol az önbecsülésed? Már az is sok, ha hagyod, hogy testileg kihasználjon. Ez kihasználás, mert te szerelmes vagy, neki meg csak szexre kellesz. És nem, nem vagytok barátok, hiába hiteted el magaddal, te titkon reménykedsz, ő meg csak használ..

Ha kicsit is számítanál neki, akkor nem erőltetné az anált.


"az lenne az egyetlen lehetőségem, hogy ideig-óráig közel kerüljek hozzá"

Ezt te sem gondolod komolyan, ugye? Csak szexszel nem fogsz meg férfit komoly kapcsolatra!


"ő is komolyat akart tőlem, de aztán mégse. "

Mégis mi tántorította el? Vagy csak szimplán nem jobb neki, ha kötöttségekkel meg felelősség nélkül szexelhet (így is) veled?

2018. ápr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem kihasználás, ha tisztában vagyok a szándékaival, és ezek ellenére én is belemegyek. És de, barátok vagyunk. Nem erőlteti, csak ő így szeretné. De elfogadja, ha azt mondom, hogy nem, csak akkor sehogy se lesz semmi.

Tudom, hogy nem lesz belőle komoly kapcsolat. Már elfogadtam ezt a tényt. Ezért is írtam oda, hogy "ideig-óráig".

Az, hogy mi tántorította el, egy hosszú és bonyolult történet, amit nem fogok ide leírni.

2018. ápr. 16. 23:17
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"még mindig nem vagyok nyitott popsi témában"

Ha nem erőltetné, akkor nem hozná fel újra. Megértené, hogy a nem, az nem.


"De elfogadja, ha azt mondom, hogy nem, csak akkor sehogy se lesz semmi.

Nem fogadja el, hanem érzelmileg zsarol, hogy vagy így vagy sehogy..



"Nem kihasználás, ha tisztában vagyok a szándékaival"

De kihasználás, mert ő is tisztában van az érzéseiddel, és tudja, hogy megteszel érte bármit (nem hiába írtad ki a kérdést is).


"Tudom, hogy nem lesz belőle komoly kapcsolat. Már elfogadtam ezt a tényt. Ezért is írtam oda, hogy "ideig-óráig". "

Minek kínzod magad? Ezt csak rosszabb lesz.. Miért nem keresel magadnak egy olyan fickót, aki komoly kapcsolatot akar?

2018. ápr. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
Ha csak arról van szó, hogy nem igazán élvezed az anált, akkor nem tudom, mi a gond. Ő meg a puncit nem élvezi annyira, de azért nyilván ott is kényeztet, ha azt szeretnéd. Cserébe a végén beteheti a popsidba. Így mindketten engedtek egy picit a másik kedvéért. Szerintem ez oké. :)
2018. ápr. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

"Nem fogadja el, hanem érzelmileg zsarol, hogy vagy így vagy sehogy.."

Ő nem mondta, hogy vagy így, vagy sehogy. Ezt csak én tettem hozzá.


"De kihasználás, mert ő is tisztában van az érzéseiddel, és tudja, hogy megteszel érte bármit "

Jó, ez lehet, hogy igaz.


"Miért nem keresel magadnak egy olyan fickót, aki komoly kapcsolatot akar?"

Ez is hosszú... Röviden: Mert nem kellek senkinek. Ezért már fel is adtam. Meg amúgy is f..szságnak tartom a kapcsolatokat, most úgy vagyok vele, hogy őt szeretem, örülnék neki, ha ez elmúlna, de ő az egyetlen kivétel, akivel ha nem rajtam múlna, TALÁN szeretnék kapcsolatot. De miután belőle kiszeretek, mással nem. Na nem mintha ezt én dönhetném el, de akkor se. Ráadásul én nem ismerek egy olyan fiú se, aki komoly kapcsolatot szeretne. Erős kijelentés lenne, hogy ilyen nem létezik, de ha létezik is, ritka. De nem baj, mert én se szeretnék.

2018. ápr. 16. 23:53
 9/17 anonim ***** válasza:
55%
Olcsó kis ri b anc vagy. Már a puncid sem kell neki csak a segglyukad, de nálad még így is kérdés hogy mit tegyél.
2018. ápr. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Normálisan beszélj... Nem bántottál meg, mert nem veszem magamra, semmi közöm a ribiséghez, de azért nem gondolod, hogy gáz, hogy így beszélsz?
2018. ápr. 17. 00:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!