Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok is olyan kíváncsiak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok is olyan kíváncsiak az orális szexre?

Figyelt kérdés

Mert én amikor szűz voltam, nagyon érdekelt milyen amikor szopiznak. Minél hamarabb meg akartam tudni/tapasztalni. Dehát egy tini pasinak nem olyan egyszerű a dolga mint egy lánynak. A lányoknál is így van? Vagy ők szégyenlősségből (saláta/baba/kilógó/szőrös/nedves stb) nem is akarják?


Voltam már több lánnyal, volt aki szűz volt. Nem hogy nem mondták hogy csináljam, volt akit úgy kellett meggyőzni. Persze később örült neki.


Azóta eltelt jópár év, és most újra felvetődött a kérdés bennem.



2018. ápr. 14. 20:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én kíváncsi voltam rá, de az első párommal nem volt nagy élmény, ahogy mondtam hogy csinálja arra nem hallgatott, inkább nekiesett. :/ A mostanival viszont imádom, nagyon figyelmes és pillanatok alatt elmegyek tőle. :)


21/L

2018. aug. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen én is kíváncsi voltam nagyon, milyen érzés lehet ott egy férfi nyelv. De nem volt olyan nagy szám az első alkalom. Aztán később egy másik srác mérföldekkel jobban csinálta, és simán elmentem tőle.
2018. aug. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!