Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero srácok, mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero srácok, mennyire tudtok kíváncsiak, bevállalósak lenni?

Figyelt kérdés
Tudom mit jelent a hetero kifejezés, de a közhelyek szerint mindenkiben van kíváncsiság....ha egy meleg srác orálisan kielégíthetne benneteket, titokban benne lennétek (soha nem derülne ki)?

2017. dec. 12. 14:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lett volna rá lehetőség de nem mentem bele mivel hetero vagyok és undorodom a gondolattól is. Szóval ez a mindenkiben benne van a kíváncsiság jó ürügy a biszexeknek vagy a melegeknek, de oltári marhaság. 27/F
2017. dec. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Benne
2017. dec. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Szexuális beállítottság szempontjából,még mindig hetero van,bi-,és homo.

Kíváncsi nincsen.

Az itteni "kíváncsi heterókat",mind egy szálig biszexuálisnak hívják.

2017. dec. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Minket heterokat undorral tölt el még a gondolat is hogy egy férfi hozzánkérjen. Még a két pasi egy csaj felállást se tudnám pont ezért mert ha egymáshoz érünk a csávóval onnantól a jóisten se állítja fel....
2017. dec. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Hetero vagyok, és nagyon kiváncsi a sexben. Érdekel minden ujdonság. AZt hiszem, hogy szexmániás is vagyok. De ilyenre soha nem gondotlam, hogy egy férfi szopjon le. SZámomra ez elfogadhatatlan, és undoríto, hogy egy férfi hozzáérjen. Soha.
2017. dec. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Soha. Még a gondolata is szörnyű.
2017. dec. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Volt már rá példa, hogy felajánlották, kb háromszor, egyszer sem tudott volna kiderülni, tök idegen, semmi közünk, még volt olyan, hogy más országban is.

Én nem tartom magam 10000% heterónak, valamiért egy minimálisan izgat a férfi test, szigorúan szexuálisan, de nagyon válogatós vagyok, csakis tényleg gyönyörű, izmos pasival tudnám egyszer kipróbálni.

Szóval visszatérve, miután felajánlották, egyből rávágtam a nemet, egyszer sem bántam meg, míg fantáziában picit izgat, ott helyben amikor a pasi rád mászik, hidd el, egyáltalán nem izgató. Egyik srácot úgy kellett ellöknöm magamtól mint azokat a kanos kiskutyákat akik nem fogják fel, hogy a nem az nem.


Ha valaki bevállalja az orált az nem kíváncsi, az vonzódik a pasikhoz.

2017. dec. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi srácok a válaszokat, azért a reményhal meg a társai... szerintem azért annyira nem lehet gusztustalan, undorító. Szerintem :)
2017. dec. 12. 15:38
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
Latom a sok kis b..uzika lepontozta itt a normalis hetero valaszokat, mert nekunk ferfi letunkre a punci kell. Csak sirni tudok rajtatok :D
2017. dec. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Talán csak akkor ha az illető nagyon lányos. Viselkedésre meg kinézetre is.
2017. dec. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!