Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero srácok, mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero srácok, mennyire tudtok kíváncsiak, bevállalósak lenni?

Figyelt kérdés
Tudom mit jelent a hetero kifejezés, de a közhelyek szerint mindenkiben van kíváncsiság....ha egy meleg srác orálisan kielégíthetne benneteket, titokban benne lennétek (soha nem derülne ki)?

2017. dec. 12. 14:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kíváncsinak kíváncsi... de bevállalósnak már nem.
2017. dec. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"szerintem azért annyira nem lehet gusztustalan, undorító"


az a baj, hogy ezt nehéz értelmezni.

persze minden testi szerelem szép dolog, de ha az ember nem vonzódik valamihez, azt gusztustalannak találja, az nem jó.

én sem vonzódok minden nőhöz, néhányat gusztustalannak is tartok és van az a nagyon kevés férfi aki felé vonzódok (millióból 1).


Nem tudom neked mennyire vonzó mondjuk ha egy nő próbál rádmászni (mondjuk nem egy bombázó, hanem egy kiéhezett csúnya lány), mert akik rám akartak mászni, azok is kiéhezett pattanásos/öreg/kövér pasik voltak.

2017. dec. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Utolsó: Teljes mértékben igazad van.

Bizonyos határok között természetesen. Nyilván én sem erre gondoltam, hanem az alap helyzetre, mert azért teljesen kár lenne lepontozni a helyzetet. Válogatni persze kell és muszáj is!!

2017. dec. 13. 10:26
 14/14 anonim ***** válasza:

Akik utaljak a tokfozeleket, azok titokban, ugy, hogy soha nem derul ki, joizuen megennenek egy tanyer jo tokfozeleket? Nem.

Amugy 100% hetero ember tenyleg viszonylag keves van. De aki az, az nem letesitene szexualis kapcsolatot a sajat nemevel. Mert nem szereti. Mint ahogy mas meg a tokfozeleket nem szereti.

2018. jan. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!