Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire “bevállalósak”...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire “bevállalósak” manapság a lányok?

Figyelt kérdés
31 éves vagyok es 13 évig voltam kapcsolatban egy lánnyal de 2 hónapja szét mentünk. Ezalatt sajnos egy kicsit eljárt felettem az idő, és őszintén szólva nem szeretnek nagyon kísérletezgetéssel foglalkozni. Magyarán jo lenne elsőre olyan nőt találni aki nemcsak külsőleg, belső meg hanem a szex terén is megfog. Az első kettő egyeztelmű , sőt szerintem a külső annyira nem fontos, a jo szex odaköthet egy olyan hoz is akit mondjuk nem feltétlen bámulnal a strandon. Nem azért mert ronda..... na mindegy, remelem értitek. Mekkora az esély h a 20-25 éves korosztályból le fogják nekem nyelni? Tudom, nyilván nem elsőre, meg nemcsak ez éltet stb... de ez kb olyan mint amikor van pénzed mondjuk kocsit venni és bizonyos extráról nem vagy hajlandó lemondani. Rossz a példa tudom. Hány %-a lehet ilyen a nőknek? Nyilván több mint a lottóötösre :)

2018. ápr. 12. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Nálam ez alap. Nem hinném,hogy ettől bevállalós lennék :)
2018. ápr. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Én is azt hittem, hogy ennél valami sokkal perverzebb dologról lesz szó :P
2018. ápr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Ha ez a legfőbb vágyad, akkor nem lesz gond. Sok lány lenyeli, én is, ez semmi exra. Barátnőim is mind, de már csak komoly kapcsolatban. Első szexnél nem valószínű, de még az is lehet. Ne aggódj, találsz ilyen lányt bőven. Százalékban szerintem 80%. A többi nem is csinálja az orált, mert finnyásak.
2018. ápr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért tettem idézőjelbe, mert lehet h valakinek az. Az exem “szoktatott rá”, ezert nem bírnám nélküle.
2018. ápr. 12. 16:15
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Én le szoktam nyelni a férjemnek mindig. Szerintem ez nincs korosztályhoz kötve. A huszonévesek, harmincévesek között is van annyira jellemző, mint a tizenéveseknél. Sőt, egy komoly kapcsolatban talán még inkább az.


32/N

2018. ápr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is olyan párt keresek, akivel nagyon jó a szex. Jó lenne részt venni vele csoportos szexben is...


32/F

2018. ápr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#3-as

Az addig oké, hogy a volt barátnőm megbeszélte a legjobb barátnőjével a szexxel kapcsolatos dolgokat, de azok olyanok voltak mint pl milyen ruhában próbált felizgatni vagy ilyesmi. De nem ennyire részletesen, mint ahogy te is írtad. Most ezt tényleg ennyire részletesen megbeszélik, hogy te lenyeled? Férfiak között max annyi van h sz&@pk e a baratnod? De sztem ez is mar durva.

2018. ápr. 12. 22:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért hiszik azt a férfiak hogy csak ők beszélhetnek egymás között a szexről. Hidd el mi a barátnőimmel sokkal részletesebben kibeszéljük ezt. Mi is legjobb barátnők vagyunk, nem csak távoli ismerősök. Honnan tudod annyira biztosan hogy mit mondott az exed a legjobb barátnőjének? Sose tudhatod 😊 Nem hiszem hogy csak mi beszéljük ki ezeket, természetesen minden köztünk marad, nem pletykáljuk ki, még szakítás után sem. De ne gondold hogy csak ez a beszédtémánk, csak ha szóba kerül akkor megdumáljuk. Ti is kibeszélitek a csajokat, az már tőled függ hogy milyen mélységig. Úgy gondolom hogy legjobb barátnők között annak kibeszélése hogy lenyeli-e vagy sem, ez még nem extrém. Részleteibe menően nem beszéljük meg az aktusainkat, de ezt pont tudjuk egymásról, a szopás nekünk már alap egy kapcsolatban. 3-as voltam
2018. ápr. 13. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!