Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 14 cm farok tényleg nevetség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 cm farok tényleg nevetség tárgya manapság?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszett egy lány. Összegyűjtöttem a bátorságom és randira hívtam. 2 hèt után le is feküdtünk. Utána szakított. Egy villamoson közlekedünk minden nap. Ott állt a barátnővel és tudjàtok hogy gúnyolják a kisfarkúakat. Kèzzel azt a 4 cm t és röhögcséltek.


Az életbe nem merek ezentúl ismerkedni senkivel.


2018. márc. 6. 13:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hát öreg akkor nem 14 centi az a 14 centi, ha téged emiatt gúnyolnak.
2018. márc. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
De annyi.
2018. márc. 6. 13:25
 3/22 anonim ***** válasza:
69%
Magyarországon a pénisz erekciónált állapotban átlagosab 13 cm. Szóval egyáltalán nem nevetség tárgya a 14 cm.
2018. márc. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
46%

Mielőtt a méreteiden agyalsz, járj még kicsit nyelvtan órákra.


A kérdéssel kapcsolatban pedig annyit, hogy a 14 centi normális, átlagos méret, bőven elég ahhoz, hogy kielégíts vele egy nőt. Az már más kérdés, hogy az orgazmusa nem a farokmérettől függ, de ez hosszú téma...

Viszont azt sem árt tisztázni, hogy farokméretet felül mérünk, a tövétől a hegyéig, úgy, hogy a bőrt nem nyomjuk be, meg nem trükközünk, kerekítgetünk össze-vissza. Annak semmi értelme, ha magát csapja be az ember, aktus során meg úgy se centivel fog várni a lány...

2018. márc. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
14 cm-est kigúnyoló ( amúgy bármekkorát) kis riherongyokra ne adj, és ne is foglalkozz velük. Egy komoly , intelligens nő ilyet sosem tesz, mégha kicsinek is tartaná...lépj túl ezen.
2018. márc. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Most 4 vagy 14. Igen nála kicsi a 14 ez van. Másnál nem.

Napidörrentő kérdés előtt kár hogy nem írtad be a keresőbe.

2018. márc. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
14cm az kitud elégiteni egy nőt,magyarországon az átlag méret a 13
2018. márc. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
50%
Miért kell minden nap 3x feltenni ezt a kérdést? Miért agonizáltok a 13-14 frkatokon. Tanuljátok meg használni a nyelvetek a kezetek meg a farkatok is. Meg lapozzatok fel egy anatómia könyvet a női részeknél. Nem attól lesz béna valaki az ágyban mert kicsi a farka. Hanem mert tudatlan.
2018. márc. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

13 sz átlag , tényleg? Szeretem attól meg lehetsz jó ember és társ attól hogy számodra kicsi,

Mitől jobb az ha valakinek nagyobb és megcsalja a barátnőjét, ugye rosszabb?!::((

Ezt nem tudtam, akkor én nem is panaszkodhatom ezekkel az arányokkal, méretekkel. :::))) kellően hosszú és vastag... 17/ 5,5.

2018. márc. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
A pár hét után fektethető csajok sok nagy farokkal is találkoztak, a felső 10% 18 cm-e a mérce nekik. Jellemzően a kreolabb csajoknak van nagy p..ja, nem túl magas, vékony szőkékhez jól passzol 15-16 cm, kis vöröseknek a legszűkebb.
2018. márc. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!