Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Válaszokat kérek, egy...

Csajok! Válaszokat kérek, egy rettenetes problémááára! Megköszönném, ha nem lennék nevetség tárgya;) Tusnátok valami praktikát találni?

Figyelt kérdés
Szóvaal. A problámám az lenne, hogy nem tudok felvenni semmilyen hátul kivágott felsőt, trikót, vagy ilyesmit, mert szőrös a hátam, nagyon. -.- Légyszives segítsetek, hogy tudnám ezt eltűntetni, csak van valami, amivel segíthetek rajta:/

#hát #probléma #megoldás #ne nevess pls
2015. júl. 9. 22:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
48%
gyantával. sok más megoldás nincs.
2015. júl. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm, hogy nem röhögtél ki, sokat jelent, de tényleg. És igen, erre én is gondoltam, meg ennek különböző kombinációira, de sajnos nem találtam még olyasmit, amit én is eltudnék egyedül végezni. :/
2015. júl. 9. 22:08
 3/24 anonim ***** válasza:
Én borotválom.
2015. júl. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
66%

Na igen, sajnos a hátadat nem látod, és nem is tudnád hirtelen lerántani a gyantacsíkot. Mindenféleképpen segítségre szorulsz, akár egy barátnőd által.

Ja igen, egyébként nem vagyok csaj, csak van feleségem.

2015. júl. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetikust keress fel, ő megcsinálja. :)
2015. júl. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
24%
A borotváláshoz: Ne borotváld, mert egy idő után olyan lesz mint a pofám. megvastagszik, megerősödik a szőrszál, és már leborotválva is látszani fog ami a háton nem túl előnyös.
2015. júl. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
41%
Szőrtelenítő krém is van, lehet, hogy azt fel tudod kenni magadnak is
2015. júl. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Igen, a borotválást semmi esetre sem tenném meg, a hátamon, de azért köszönöm:) És #fogalmazásgátló köszönöm. :D És szerinted epilátor vagy gyanta? Mármint megkérdeznéd a feleséged, kérlek? :D
2015. júl. 9. 22:14
 9/24 A kérdező kommentje:
#7 Van ilyen szörtelenítő krém a Dm-ben? És ez mennyire hatásos?:)
2015. júl. 9. 22:15
 10/24 anonim ***** válasza:
54%
inkább gyanta. az epilátor fájdalmasabb, és lassabb. bár az epilátorral lehet, hogy egyedül is ki tudnád szedegetni.
2015. júl. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!