Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Válaszokat kérek, egy...

Csajok! Válaszokat kérek, egy rettenetes problémááára! Megköszönném, ha nem lennék nevetség tárgya;) Tusnátok valami praktikát találni?

Figyelt kérdés
Szóvaal. A problámám az lenne, hogy nem tudok felvenni semmilyen hátul kivágott felsőt, trikót, vagy ilyesmit, mert szőrös a hátam, nagyon. -.- Légyszives segítsetek, hogy tudnám ezt eltűntetni, csak van valami, amivel segíthetek rajta:/

#hát #probléma #megoldás #ne nevess pls
2015. júl. 9. 22:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy akkor orvoshoz menj, a szőrös hát nem normális. Kivéve ha világos pihékről van szó, de azzal meg semmit nem kell kezdeni, mindenkinek olyan.
2015. júl. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2015. júl. 9. 22:21
 13/24 A kérdező kommentje:
#11 Lány vagyok. Miért tanácsos orvoshoz menni? :o
2015. júl. 9. 22:23
 14/24 anonim ***** válasza:
Lány vagy? Azt hittem, fiú. Akkor tényleg doki.
2015. júl. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Nem rettenetes, és nem is vagyok Chubakka, a derekam, a mellkasom, és a hasam. De komolyan megijesztesz, miért kell ezért orvoshoz fordulni?? :o Azt hittem ez természetes, mert hogy sötétbarna hajam van, akkor sötétbarna szőröm is van. ://
2015. júl. 9. 22:30
 16/24 anonim ***** válasza:
Hát én vagy elmennék akkor lézeres/villanófényes sz
2015. júl. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Vagy elmennék villanófényes/lézeres szőrtelenítésre, vagy vennék ilyen készüléket, és azzal szedném le végleg, ha lány vagy.
2015. júl. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Ne hiszem, hogy elmehetnèk egy ilyen lèzeres kezelèsben, ès azt hiszem inkább alkalmaznám az otthoni eltávolítást. De mi ennek a kèszüléknek a neve, ami megszabadít tőle? :o Ès hol lehet kapni?
2015. júl. 9. 22:40
 19/24 anonim ***** válasza:
88%

1. Nem lesz erősebb a borotválástól.


2. Nem kell orvoshoz menni, ezt csak az mondja, aki vagy maga csak pihékkel rendelkező nő, vagy olyan fiú, aki csak photoshoppolt képen látott nőt.

2015. júl. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
#19 köszönöm. :))
2015. júl. 9. 22:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!