Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Válaszokat kérek, egy...

Csajok! Válaszokat kérek, egy rettenetes problémááára! Megköszönném, ha nem lennék nevetség tárgya;) Tusnátok valami praktikát találni?

Figyelt kérdés
Szóvaal. A problámám az lenne, hogy nem tudok felvenni semmilyen hátul kivágott felsőt, trikót, vagy ilyesmit, mert szőrös a hátam, nagyon. -.- Légyszives segítsetek, hogy tudnám ezt eltűntetni, csak van valami, amivel segíthetek rajta:/

#hát #probléma #megoldás #ne nevess pls
2015. júl. 9. 22:02
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Teljesen normális dolog, sok nőnek van a hátán, derekán is. Az ember képes a teste minden részén a talpat és a tenyeret kivéve szőrt növeszteni. És igen, a nők is.
2015. júl. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Itt van pár készülék:


[link]


Nem ismerem egyiket sem, én is gondolkozom egynek a beszerzésén. Azon is gondolkozom, hogy barátnővel kéne közösen, bár azt nem tudom, egy patron hány embernek elég és mekkora felületre.

2015. júl. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!:)))
2015. júl. 10. 10:06
 24/24 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha elmész egy kozmetikushoz, ő 2 perc alatt lerántja gyantával. Én egyszer gyantáztam magamnak a lábam és kész katasztrófa lett, tiszta seb.
2015. júl. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!