Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Uj tarsasagba kerultem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uj tarsasagba kerultem, hazudtam a szuzessegemrol, hogy ne legyek nevetseg targya. Szerintetek idovel el kellene mondanom az igazat vagy nem?

Figyelt kérdés

Huszas eveimben jaro no vagyok, nem vesztettem meg el a szuzessegem, mert en nem vagyok vevo az nyitott kapcsolatokra, komoly pedig meg sajnos nem volt. Uj tarsasagba kerulve szoba kerult a tema, es valamit gyosan kitalaltam, hogy mikor volt parom es mennyi ideig. Szuzessegi kerdesre konkreta nem vlaszoltam, de ha nem hazudok a parkapcsolatot illetoen, akkor egybol kibukik.

Nagyon szeretem ezt a tarsasagot, biztos, hogy szorosabb baratsag fog kialakulni, viszont bant, hogy hazudtam.


2017. júl. 3. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez inkább csak füllentés, nem hazugság. Felesleges magad ezen rágni. Mellesleg aki ilyen miatt kinevet, az hülye, és olyan barátokra meg nincs szükség. Szóval nyugodtan mondd el mi a helyzet, semmit sem veszítesz vele.
2017. júl. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez magánügy.
2017. júl. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ők is füllentettek. Nem tudom mi abban a büszkeség, hogy járt benne *asz.
2017. júl. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem is tartozik rajuk. Maganugy.
2017. júl. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezzel az a baj, hogy ha majd rákapsz az ízére nem bírsz leállni és sajnálni fogod, hogy nem voltál több pasival.
2017. júl. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!