Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek manapság mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek manapság mennyire elfogadható egy lábfétis? Merjem neki elmodani?

Figyelt kérdés

Első komoly barátnőmmel 2 hónapja veszítettük el a szüzességünket, és pár napja megkérdezett, van-e valami fantáziám, de én azt mondtam neki nem gondolkodtam semmiben, ő bevallotta hogy valami szerepjátékosat szívesen kipróbálna, de én nem mertem neki elmondani hogy a lábakra bukok. Utálom hogy ez jön be, de ezt már korábbról is tudtam, és az sem segít, hogy tényleg elég szexik a lábai (legalábbis nekem)


Szerintetek ha elmondom akkor nagyon perverznek fog tartani? Vagy várjak még vele pár hónapot és inkább akkor?


Előre is köszönöm a segítséget.



2018. márc. 25. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Ez aztán nagy kapcsolat...
2018. márc. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Ha szereted a másikat, elég sok mindent megteszel a másik boldogságáért, ebben pedig semmi durva nincs. Szerintem elfogadott dolog a lábfétis, simán elmondhattad volna.
2018. márc. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kedves 1. számú kommentelő.

Most 6 hónapja vagyunk együtt, amikor elvesztettük 4 hónapja voltunk együtt, sajnos nekem nem mennek olyan könnyen ezek az intim dolgok, 19 éves létemre tapasztalatlan vagyok ilyen téren, de legalább beismerem.

2018. márc. 25. 22:46
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Én is rajongok a talpakért, lábfejekért. 🙃 Eddig nyitottak voltak erre.
2018. márc. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ha amúgy jó a kapcsolat akkor mondd el neki nyugodtan. Elsőre nekem is furcsa volt mikor exem elmondta de aztán egy tök jó dolognak tartottam. 23/L
2018. márc. 26. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy kvittek vagytok: neki a szerepjáték, neked a lábfétis, tehát 1:1. Mond el neki, a kettő jó együtt.
2018. márc. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem para énis az vagyok .

Lább simivel és maszírozással azt csókolgatva nagyon hamar rákap a csaj és kérni is fogja ;)

2018. márc. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondd el neki. Próbáld ki azt, hogy finoman elmondod, aztán nézd meg, mit szól, és később, egy alkalmas pillanatban adj puszit a lábfejére. A reakciójából kiderül, mit szól hozzá.
2018. ápr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A pasim is szereti az ilyesmit, mondjuk egy jó kis karate edzés után lenyalogatja, kényezteti és ez jól esik.. nyugodtan mondd meg neki, valószínüleg ő is kedvelni fogja.
2018. okt. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!