Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok is olyan kíváncsiak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok is olyan kíváncsiak az orális szexre?

Figyelt kérdés

Mert én amikor szűz voltam, nagyon érdekelt milyen amikor szopiznak. Minél hamarabb meg akartam tudni/tapasztalni. Dehát egy tini pasinak nem olyan egyszerű a dolga mint egy lánynak. A lányoknál is így van? Vagy ők szégyenlősségből (saláta/baba/kilógó/szőrös/nedves stb) nem is akarják?


Voltam már több lánnyal, volt aki szűz volt. Nem hogy nem mondták hogy csináljam, volt akit úgy kellett meggyőzni. Persze később örült neki.


Azóta eltelt jópár év, és most újra felvetődött a kérdés bennem.



2018. ápr. 14. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Én már arra vagyok kíváncsi milyen lehet egy férfit szájjal kielégíteni. Milyen az íze stb :)
2018. ápr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Igen
2018. ápr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Félsz tőle..? Kérlek mondd el, hogy miért.
2018. ápr. 17. 13:29
 4/12 anonim válasza:
90%
Igen,én is Félek,habár kíváncsi is vagyok rá...én személy szerint főleg amiatt Félek mert szégyenlős vagyok,+a nemi betegségek miatt(esetleg még hogy a védekezés balul sül el:az ovszer kijukad,a fogamzásgátló meg szamomra még rosszab mert azt még annyira sem látom hogy mi történik...)
2018. jún. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Azt a 14-et szerintem elírtad.
2018. jún. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem érdekelt, bár szerintem csak kb. 16-18 éves koromtól kezdve. :D Egyszóval mire megtörtént (majdnem 19 évesen), már nem féltem tőle, inkább vártam, és kíváncsi voltam, milyen lesz. :)
2018. jún. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A várakozásaidhoz, előzetes elképzelésedhez képest milyen volt? Most hány éves vagy? (Ment a zöld kéz a válaszért)
2018. jún. 7. 22:59
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem volt összehasonlítási alapom, szerintem bármilyen lett volna, élveztem volna, úgyhogy jó élmény volt. :D Bár visszagondolva nem volt nagy szám, azóta ezerszer jobban is csinálta már ugyanaz a személy, szóval egyre jobban felülmúlja a várakozásaimat...

Most 19 vagyok (és még mindig nem annyira tapasztalt).

2018. jún. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod ismét. Szóval azért nem volt olyan nagy szám mert akkor nem volt még gyakorlott a pasi? Ha a mostani tudásával csinálná neked először, akkor "nagy szám" lenne?
2018. jún. 9. 15:29
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen
2018. aug. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!