Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orális szex fogszabályzóval?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális szex fogszabályzóval?

Figyelt kérdés

Kene állandó fogszabalyzo és minden felmerülő helyzetet figyelembe véve sajnos fel kell tegyem ezt a kínos kérdést, akinek vannak tapasztalatai ebben, mennyire zavaró ?


Csók is érdekel. Lányok válaszoljanak legyszi:D


2018. ápr. 10. 08:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csókban nem zavar és elméletileg orálnál se.
2018. ápr. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem. Bár nekem nem volt, de a foga úgy sem ér hozzá a péniszhez (jobb esetben). 21L
2018. ápr. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt fogszabályzóm 18-19 évesen. Semmi gondot nem okozott orális szexnél. Csóknál inkább érezhető, de a barátod majd úgyis megszokja, és másfelé kalandozik majd a nyelvével. ;)
2018. ápr. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Volt fogszabályozója a barátnőmnek anno:) és ugyanolyan finom volt az orál amit kaptam tőle:)!

37F

2018. ápr. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én amikor fogszabályzóval oráloztam és közölte, hogy borzasztó és ne folytassam úgy elment a kedvem az egésztől, hogy azóta se csináltam.
2018. ápr. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Engem sem hatraltatott semmiben, pedig nekem a fogam belso oldalan is volt fém. Talan ketszer volt az, hogy a belsőkkel hozzaértem a páromhoz, de nem hasítottam fel neki es nem kaptan a számba két liter vért :D Ugyhogy ha te nem kapsz a fogad belso oldalara is tipliket, akkor tok siman fog menni minden. :)
2018. ápr. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én kimondottan szeretem ha fogaznak a csajok, sajnos fogszabályzóshoz nem volt szerencsém kamaszkoromban így nincs tapasztalatom, de mindig is gerjedtem a fogszabályzós csajokra, nem tudom miért.
2018. ápr. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Orálnál nem is "szabadna" hogy kapcsolatba lépjen a fogszabályzo a farokkal. Eleve az ajkakkal (már bocsánat a szóért) kell szopni, nem a fogakkal. A fogszabályzo pedig eleve a fog kulso felén van. Hogy tudna azon a részen már hozzáérni a farokhoz? Sehogy. Ugyhogy orálnál semennyire nem zavar.


Hidd el, egy normális pasit nem fog ez zavarni semennyire. Sot, igazábol ettol csak jobb no leszel, mert mikor leveszik 1,5-2 év mulva, egy életre szep marad a fogsorod.

;)

2018. ápr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy langyi kis finom szopásnál ahol csak az ajkak érnek hozzá... hát lehet, hogy egy 17 éves kisfiú azt még élvezi, de egy kőkemény franciánál kell a fog, a nyelv, a szájpadlás, nameg egy kos szívóerő sem hátrány.
2018. ápr. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem hátráltat. Annyira nincsen útban a fogszabályzó hogy beleérjen bármibe is. Csóknál se volt semmi probléma, legtöbbször nem éreztem, de amikor igen, akkor sem volt zavaró.
2018. ápr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!