Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fogszabályzóval kizárt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogszabályzóval kizárt az orális szex?

Figyelt kérdés

Fogszabályzót szeretnék mivel van egy-egy ferde fogam. Viszont olyat szeretnék amit a fogsor belső részére helyeznek fel tehát kívülről ugye nem látszik. Egy ilyen fogszabályzó teljesen kizárja az orált? Tapasztalatok esetlek? Tanácsok?

21/L



2017. júl. 14. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:

tapasztalatom sajnos nincs, de nagyon izgatna olyan, ha nekem olyan lány csinálná, akinek van :P

20f

2017. júl. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Dehogy zárja ki. Kis odafigyelés,és nem fogsz fogazni közben,észre sem fogja venni,főleg ha bfelé szívod az ajkaid közben. Emiatt ne aggódj. 27/L
2017. júl. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tompadúr ***** válasza:

Egyáltalán nem, sőt az nagyon is szexi tud lenni. Nekem például a fantáziám között van az is, mondhatni inkább bakancslistán, hogy fogszabályzós cuki csajjal szexeljek és ott bizony úgy kéne lecumiznia, amiért persze kamatostul megjutalmazom és addig nyalom amíg mozog ;P

26/F

2017. júl. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én el tudnám viselni a pipát így. :)
2017. júl. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
barátnőmnek is volt fijatalabb korában, semmi gond nem volt belőle, csak oda kell figyelni. Nyugodtan csinálhatod vele, mert ugye nem a fogaiddal s.opod.
2017. júl. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek is van. Nem akadályozza benne 21L
2017. júl. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is van fogszabim, és szerintem az enyemmel nem lenne epp a legkellemesebb a pasinak, hacsak nincs leborotvalva, mivel olyan a fogszabalyzom hogy ha a szel belefujja a hajam van hogy nem tudom máshogy kiszedni mint eltepni a szalat, sot, fogkefemnek is beszokta csipni majd kiszakitani a szalait. De egy alap keszulekkel nem lehet baj, de mondom, fogszabitol függ
2017. aug. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!