Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen az első szex fiúknak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az első szex fiúknak?

Figyelt kérdés

20/F

Elnézést a helyesírási hibaimért Felvidékről származom. Köszi a megértést.


Még mindig szűz vagyok. Van barátnőm aki állítólag 3 hét után megpróbálnánk együtt. Nagyon örülök ennek, csak van itt egy pici baj. Nem jön fel teljesen a bőr a fitymàmon. Van ismerősünk természetgyógyász, és azt mondta hogy ez normális dolog, hogy azért van mert még szűz vagyok. Szüleim is épp ezt mondták. Voltam kicsi koromban műtéten nem bírtam pisilni, és fel vágtak a fitymámat. Merev állapotban nehezen megy fel és kicsit fáj is. Voltam vele urológian és azt mondta a doki hogy műtétre kellene mennem, de én nem egyeztem bele.


Hogyan lehet ezen segíteni? Nagyon parázok hogy leégek a barátnőm előtt.


Mit csináljak? Próbáljam meg a szexet így amilyen a problémám? Hátha fel húzódik a bőr amikor punciban lesz?


Kérek normális válaszokat. Köszönöm szépen.


2018. ápr. 10. 07:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Fitymaszukuleted van.


Ha besikositozod, akkor fel tud menni? Ha csak kicsit szoros, azon kis gyakorlassal tudsz nyujtani.


Ha viszont semennyire nem akar felmenni, meg kene mutened a sajat egeszseged es a szexualis eleted eredmenyesssege erdekeben is.

2018. ápr. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Menj el bőr- és nemibeteg gondozóba vagy urológushoz, ő megoldja a problémádat.
2018. ápr. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Első jól írja. Próbáld meg síkosítóval magadnak tágítani/lazítani. Ha úgy sem jársz sikerrel (nem elsőre fog megoldódni), akkor valóban kénytelen leszel elmenni dokihoz. Inkább, minthogy beszakadjon.
2018. ápr. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ebből nyisszantás lesz, jobb ha nem is mutatod meg a barátnődnek. Recska, ment eddig normálisan tudtad húzogatni?
2018. ápr. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók köszönöm a válaszokat. Próbáltam DUREX Classic óvszerrel, fel húzódott félig csak. Nehezen jön fel, de feljön ovszeren, de nem merem egészen felhúzni nehogy úgy maradjon. Milyen sikositott óvszert ajánlatok? Fel lehet húzni csak merev állapotban nehezen megy fel, talán fel is húzódna teljesen csak félek hogy aztán nem tudom lehúzni.
2018. ápr. 10. 09:22
 6/15 A kérdező kommentje:
Az urológusnál voltam, és ő azt mondta hogy gyakoroljam. Műtétre nem szeretnék menni.
2018. ápr. 10. 09:24
 7/15 anonim ***** válasza:

Én is olyan voltam mint te, paráztam a dokitól, majd a sex rettenetesen fájt... az első alkalomnál fel is szakadt a fitymám, az volt az igazán ciki, hogy akkor kellett mentőt hívni mert még valami pánikroham szerűséget is kaptam...

Műtesdd meg javadra válik... nem mellesleg eleve férfiasabb dolog felvállalni az ilyen dolgokat, mint gyk-n rinyálni.

2018. ápr. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mondom nem olyan vészes a helyzet mondta a doki, és én szerintem is nem olyan vészes. Nem szetetnék megint pánikrohamot kapni azért mert kell megint menni műtétre.
2018. ápr. 10. 10:15
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem marad ugy, huzd hatra ovatosan, sok sikositoval. 3 het alatt siman nyulik annyit, de ovatosan, ne repedjen fel, mert akkor a szex is fajni fog.
2018. ápr. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Silkositott géllel?
2018. ápr. 10. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!